İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo baka hesabın hk

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sedo ya banka hesap bilgilerini giriyoruzya bu banka dovız hesabımı olmalı yoksa ytl hesabıda yazabılırmıyız oraya

bir ikinciside istedigimiz zaman bu banka bilgilerini duzenleyebılrız degilmi domaini park ettikten sonra bır mıktar para bırıkıncede bu bilgileri girebiliriz degilmi

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banka bilgilerini istediğin zaman düzenleyebilirsin yalnız ya Euro ya da Usd hesabı girmelisin. Ayrıca diyelim ki birisi domainine teklif verdi euro bazında, o parayı alabilmek için euro hesabın olmalı. Usd olarak verirse teklifi usd hesabın olmalı..

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm anladım o zaman bı doviz hesabnı actırayım nasıl olsa lazım olur artık $ hesabı actırıyım yav € teklif verenede satmam :D

tesekkurler ;)

D

Dot Net

Misafir
bende hesap türün farketmez dıye bılıyorum. mesela sana gelen para euro ama senın hesabın ytl. sadece senden masraf kesilir bir miktar. ama paran gelir.

diğer sorunun cevabı da evt. istedigin an değiştirebilirsin

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben euro olarak aldım ytl hesabı verdim. kesinti olmadan hesabıma geçti. günlük kura baktım oynama yoktu. o yuzden farketmez.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ağzınızdan bal damlıyo şimdi bankaya gidecektim iyi ki buraya bakıptım ;)

peki çalıştığınız bankalardan özellikle tavsiye ettiğiniz var mı ben iş bankası hesabı veriyim diyorum :?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bankası kullanıyorum gayet memnunum,

euro veyahut dolar hesabın olmasına gerek yok zaten olsada havale olarak geldiği için euro ve dolar olarak alırsan hangi banka olursa olsun gelen paradan kesinti yapar...

en güzeli gelen havaleyi türk lirası hesabına ytl olarak geçirmek... (euro hesabım var ve ben euro olarak geçirtiyorum 15 günde dokunmuyorum ondan sonra ister ytl ister euro olarak alabiliyorum parayı)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Banka bilgilerini istediğin zaman düzenleyebilirsin yalnız ya Euro ya da Usd hesabı girmelisin. Ayrıca diyelim ki birisi domainine teklif verdi euro bazında, o parayı alabilmek için euro hesabın olmalı. Usd olarak verirse teklifi usd hesabın olmalı..

Yanlis bilgi. Lütfen yaniltici bilgiler vermiyelim.
Sen euro almak istiyorsan ve teklif $ olarak gelirse sedo teklifi € ya ceviriyor. Yani kaybedecegin hicbirsey yok. Öyle birsey olsaydi her ülkenin para birimi icin hesap acilmasi lazimdi, cünkü sedo sadece $ ve € ile calismiyor.

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hmm tamam sağol arkadaşım ilgin için..

o zaman iş bankasından şaşmayalım ;)

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlis bilgi. Lütfen yaniltici bilgiler vermiyelim.
Sen euro almak istiyorsan ve teklif $ olarak gelirse sedo teklifi € ya ceviriyor. Yani kaybedecegin hicbirsey yok. Öyle birsey olsaydi her ülkenin para birimi icin hesap acilmasi lazimdi, cünkü sedo sadece $ ve € ile calismiyor.

Aynı soruyu Sedo yetkilisi Oliver'a sordum ve bana verdiği cevap aynen aktarıyorum;

You price offer was listed in USD, but the buyer made an offer in EURO. Then you accepted his payment in EURO. The payment will be send to you in EURO.

Best regards

Oliver Heckert ([email protected])

Türkçesi;

Sizin ücret teklifiniz USD idi, fakat alıcı EURO bazında bir teklif yaptı. O zaman siz onun ödemesini EURO olarak kabul ettiniz. Ödeme size EURO olarak gönderilecektir.

En iyi dileklerimle

Oliver Heckert ([email protected])

D

Dot Net

Misafir
Ayrıca diyelim ki birisi domainine teklif verdi euro bazında, o parayı alabilmek için euro hesabın olmalı. Usd olarak verirse teklifi usd hesabın olmalı..

parayı alabilmek için euro hesabın olmalı dersen, euro hesabın yoksa parayı alamazsın anlamına gelir. ve bu yanlış. paran dönüştürülerek hesabına geçirilir. yanı paran her türlü sana ödenir.

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parayı alabilmek için euro hesabın olmalı dersen, euro hesabın yoksa parayı alamazsın anlamına gelir. ve bu yanlış. paran dönüştürülerek hesabına geçirilir. yanı paran her türlü sana ödenir.

Valla ben Oliver'ın yalancısıyım :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

+1907 rep :)

Sedo da yillardir alisveris yaparim. Amerikadan bir alici usd olarak teklif verdi. Parami euro olarak aldim. Bu kadar basit. Kulladigim hesap euro hesabi ve sedo.de

leet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merlin kardeşim ben de diyorum ki ben de o konuda tereddütteydim Oliver'a sordum. Bana verdiği cevap oydu işte. Ben de onun yalancısıyım, amacım yanlış bilgi vermek değil..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5