İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO banka odemesi alan varmı ?

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Pay always via wire ı secip IBAN bilgisi dahil tum bilgileri girdim. Ayın 15 ine kadar odeme yapılır gibi bişiler vardı emailda sanırım ONAY emailında. PAYMENTS ekranında PAID AMOUNT gorunuyor ama bankaya ulasan bi para mevcut degil.

YAPI KREDI de actıgım EURO hesabına istedim parayı. acaba yollandıgına dair baska bir bilgi varmı PAYMENTS ekranı haric. Ve de kesinti oluyormu. bilgisi olup yazanlara tesekkurler.

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet aynı soruyu bende soracam yeni konu açmayayım bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şubeniz arıza ise direk hesabınıza geçmiyor eft şeklinde geliyor. ve müracat ile hesabınıza aktarabiliyorsunuz.

Ben iş bankası kullanıyorum daha IBAN konularında bilgili olamadıkları için pek beceriksiz kalıyorlar. ancak şubeye ulaşıp hesabıma aktarabiliyorum. € olarak direk çekmek isterseniz komisyon alıyorlar, ytl bozdurup hesabınıza aktarırsanız hiç bir masraf olmuyor. yok ben illa € alıcam komisyonda vermek istemiyorum diyorsanız 1 ay banka parayı rehin tutuyor :) tabi bu uygulamayı iş bank yapıyor diğerleri ne durumdadır bilemiyorum.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
soruyu soralı cok olmus :) para geldi coktan - YKB EURO hesabı acmıstım WEBDEN basit diye - anında hesap acılıyor. IBAN vs. girdik sorunsuz gelmis. Yani bazı bankalardan kesinti oldugunu okudum forumdan YKB kesmiyor bilginize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5