İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo banladı (mı)

Ugur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello,

An audit of your traffic showed that it was not converting to sales for our advertising partner's sponsors and per our agreement with them we could not accept it. A detailed examination of your traffic showed that it was not natural (type in or related to search engine placement or past development). Our parking program can only accept natural traffic. Self generated traffic, incentivized traffic or traffic from any paid sources such as link exchanges or promotional software is not accepted.

Because of this we have no choice but to close your account and withhold your parking revenue.

David Thorpe
Customer Support - UK/International

SEDO.CO.UK :: Buy and Sell Domain Names and Websites
tel +49 221.340.30.242:: fax +49 221.340.30.102
email: [email protected] :: http://www.sedo.co.uk

_______________________ :: make a name for yourself.

Confidentiality Statement:
This e-mail, including attachments, may include confidential and/or proprietary information, and may be used only by the person or entity to which it is addressed. If the reader of this e-mail is not the intended recipient or his or her authorized agent, the reader is hereby notified that any dissemination, distribution or copying of this e-mail is prohibited. If you have received this e-mail in error, please notify the sender by replying to this message and delete this e-mail immediately

sanırım fazla trafikten ban yedim:D

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim de 3 hesabım aynı şekilde ban yedi. ama sadece kazancları sıfırlamışlar, anlamadım. ekim ayı komple sıfırlanmış. ama hesap açılıyor. gitti yürolar... :(

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben domainlerin hepsini geri cıkardım sedo dan. Durmasının anlamıyok, cünkü tekrar ödemeyecekler. biraz siteleri canlandırayım, sonra tekrar girerim (farkı hesaplarla artık) ama ilginç olan, domain sattığım bi hesap vardı, onu kapatmamışlar.

ploop, sen zaten bu işin pirisin, ben zaten bekliyordum böyle bir sonuç, baclik cok vardı cünkü.

Teqin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'dan en çok parayı kazanan türk olarak (bildiğim benden yüksek kazanan yok türkçe site ile) kullanmayı bir süre bırakın diyorum. ben 10 gün içinde bırakmayı düşünüyorum. bu şartlar altında çalışmak riskli.

bunu ben okumustum o zaman ve bırakmıstım tekrar sedoya cekecektim ama vazgectim tumunu sattım...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
bende deneme amaclı bir domain ekledim gunluk 2 ile 5 € arası değişiyo kazanclar bakalım beni ne zaman banlıycaklar

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi hafta yönlendirdim 95 euro kazandım bugün baktım ödeme çıkmış bankayı aradım gelmemiş yarın gelecekmiş bakalım inşallah alırım :D

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
http://forum.iyinet.com/domain-parking-sponsor/37868-sedo-banlama-sebepleri.html
Su basligi okursan biraz olsun anlarsin. 2000 yilindan beri 6 yildir ayni sedo hesabini kullanmaktayim.

bende kullanıodum ! 99 % garanti GOOGLE hitimi hileli diyerek banladı ! sebep ne olabilir acaba ? birileri sitesineekledide 3-5 hit gonderdiyse eger ki ben sanmıorum bunlarmı acaba BAN sebebi ? emailla bildirimde yapmadılar. 3 email yazdım 3 de cevapsız kaldı ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5