İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo beni banladı

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlanman için bir sebep aramıyor sedo. yani şunu yaptım banlar mı bunu yaptım banlar mı demek gereksiz. %100 google hiti (ne for sale ne birşey tamamen google %100) ile çalışan sitemi park ettim yine banladılar. tamamen şans işi, kimisi for sale bile demeden link verir banlanmaz kimisi hiçbir aykırı iş yapmaz banlanır...

WaffenSS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo remen kafasına göre yapıyor bu işi. Beni de banladılar 270€ gitti.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo remen kafasına göre yapıyor bu işi. Beni de banladılar 270€ gitti.

Inanin bu basliklari gördükce ayni sedo dan mi bahsediyoruz sasiyorum. Suana kadar bir kac traffic maili haricinde ciddi bir yaptirimla karsilasmadim. En ufak bir hilede yapmiyorum. Backlinkleri parkinge cekmeden önce kaldiriyorum ve sadece google hitleriyle type in ler geliyor.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Inanin bu basliklari gördükce ayni sedo dan mi bahsediyoruz sasiyorum. Suana kadar bir kac traffic maili haricinde ciddi bir yaptirimla karsilasmadim. En ufak bir hilede yapmiyorum. Backlinkleri parkinge cekmeden önce kaldiriyorum ve sadece google hitleriyle type in ler geliyor.

aynen katılıyorum 3 aydır sedodayım rahat rahat domain satıyor ve park geliri elde edebiliyorum...

ilk ay trafik maili aldım saolsun burdan arkadaşlar pembekedi ve ploop yardımcı oldu cevap yazdık o gün bugündür ses yok ödemeleride yapıyor bi güzel...

bence arkadaşlar backlink konusuna dikkat etmek gerekiyor... bazen tanınmayan sitelerden backlink verilmiş oluyor ulaşabiliyorsanız site sahiplerine ulaşıp o linkleride temizletirseniz yalın google hitine sedo hiçbir zaman bir şey demiyor...

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beni atana kadar bunların aynısını ben söylüyordum :) zaten atarken senin yolladığın ziyaretçi sponsor sitelerden alışveriş yapmıyor dedi. yahu alışveriş yapacağını bilsem park etmem satış sitelerine yönlendirir adam gibi para kazanırım :)

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oda doğru bende bir sorun olmadığı için böle geniş geniş konuşuyorum, inşallahta bir sorun olmaz... bakalım daha yeni sayılırız sedo'da biraz daha ilerleyen zamanlarda görürüz...

neyse geçmiş olsun arkadaşım bi kapı kapanır bi kapı açılır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5