İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo beni banladı

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam ödeme günü banlarlar bunlar şerefsizin önde gideni bırakın sedo yu artık

S

SatlikDomain

Misafir
ayın 10 u oldu hala ödeme gelmedi paypal 'a ?

Hatta ödemeyi bırakın onay mailide gelmiyor ? 50 euro sınırı aştım geçen ay. Ben birşey anlamadım sedo dan

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SatlikDomain' Alıntı:

Hatta ödemeyi bırakın onay mailide gelmiyor ? 50 euro sınırı aştım geçen ay. Ben birşey anlamadım sedo dan
bugun ayin 9 u onay maili ayin 9 unda gelir 12-15 arasida Odeme yaparlar genelde

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben domain parketmedim. hep websitesi satışa koydum bi sorun çıkmadı henüz... parking olaylarından anlasam bişeyler yapmaya çalışıcam ama anlamıyorum ne yazıkki :( 1 kere 5 bin hitli sitemi 1 günlüğüne parkettim 0.42 euro yaptı...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamamen adilik ya tam ödeme günü yaklaşınca banlıyorlar hile falan yapsam neyse ya 2 ayda anca 50 eeuro birikmiş:(

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
akon' Alıntı:
tamamen adilik ya tam ödeme günü yaklaşınca banlıyorlar hile falan yapsam neyse ya 2 ayda anca 50 eeuro birikmiş

işte ortam sanal olunca itirazda edemiyosun... ben bi yerden hosting almıştım domainlerimi de yahoodan godaddy'ye transfer ediyim dedim tam transferi başlattım hosting firması işlemci yükü yüzünden hesabımı kapatmış şimdi de name serverlarıda değiştiremiyorum yahoodan, siteler 4-5 gündür kapalı.... transer bitene kadarda kapalı kalacak... acayip zarar ettim :( yani ayarlasalar yapamazlar labunyalar o derece bişey oldu...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SatlikDomain' Alıntı:

Sedoda onay maili gelmiyor yada bana hiç gelmedi.Ayın 9'undayız ve en kötü Amerikaya göre saat tut.Yani sana ödeme gelme olasılığı var hala.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_alorak' Alıntı:
Sedoda onay maili gelmiyor yada bana hiç gelmedi.Ayın 9'undayız ve en kötü Amerikaya göre saat tut.Yani sana ödeme gelme olasılığı var hala.
1 yıldır sedo kullanıyorum parking kazançları dahil her zaman onay maili geliyordu bugün yarın engeç diğer gün gelir onay mailleri.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerçekten nedense bana Sedodan gelmiyor.Paypal mailime geliyor galiba.İlginç birşey..

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onay maili geldi bana paypala gelir ödeme 2-3gün içinde.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayırlı olsun kanki nekadar ödeme alıcan ayıptır sorması :) gitti benim 50 euro :'(

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
29€ oldu benim bu ay parking kazancım 35eurodan fazla almadım bugüne kadar ama 1yıl oldu neredeyse hiçbir problem çıkmadı çok memnunum sayesinde bu kadar site yaptım bu kadar domain aldım.

K

kartalmaltepe

Misafir
Sadece googleda indeksli başka hiçbir yerde linki olmayan sitelerimin olduğu hesabı bugun banladı. haram zıkkım olsun. millet sitesinden link verir banlamaz gelir beni banlar :(

maniax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 aydır sedo kullanıyorum aylık ortalama 60€ geliyor henüz bi sorun yok inş. olmaz :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ben sadece domain satışı için kullanıyorum banlamazlar heralde hiç ellemediğim halde ödeme günleri gelip domaine bakılma sayısını düşürüyolar bişey yapamıyoz bari bunu yapalım bar diye:)

airamasya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya peki sitenin asıl misafirleri gelince ne diyo bu sedo www.xxx.com dedik gittik ama site park'ta buda banlanma sebebi sayılıyomu illa google'dan yada başka arama motorlarından mı gitçek, bi bilen varsa aydınlatsın bizi benim bi site 5 günde 25 euro yaptı şimdi tutar banlarsa tırstım valla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5