İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo bizi unuttu

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bu sedo neden onay maillerini göndermedi alan varmı daha doğrusu bugun ayın 5 yoksa 7 sine kadar varmı daha sedo bizi ekti bıraktı yaws :D

Q

QuicK

Misafir
Ayın 12 sine kadar yolu var. Ama buyuk ihtimalle yarın gelir. Yarın gelmezse pazartesi gelir.

B

Bedavalar-Net

Misafir
Arkadaslar bugün yani Persembe günü resmi tatil,sanirim yarin ve cumartesiyide birlestidiler,bu nedenle mail alamayacaksiniz bir süre.

saygilar.

S

SaveTargetUs

Misafir
Ben birşey sorsam. Benim garanti bankasından normal bankamatik kartım var. Kendime usd hesabı açtım. Sedoyada o hesabın numarasını verdim. Hesabıma baktım 64€ olmuş. Başka hiç birşey yapmadım. Şimdiye kadar parada çekmedim. Yani sedo kendisi yatırcakmı hesabıma zamanı geldiğinde. Yoksa kendimmi isticem. Nasıl yapacağım.

Q

QuicK

Misafir
Sen bekleyeceksin. Eger sedo'da banka bilgileri bolumune bankanın bilgilerini girdiysen baska birsey yapmana gerek yok.
Yalnız bir kac sey hatirlatayim. Bildigim kadari ile Garanti bankasına para biraz gec geliyor. Veya isminize havale olarak geliyor. Dolayısı ile Sedo'daki panelinde billing yazısı cıktıktan 1 hafta sonra eger hesabında para olmaz ise bankaya telefon et ve ismime havale varmı diye sor. 2 / 3 hafta icindede gelebilir. Hızlı gelmesi acısından Iş Bankası ve Yapı Kredi Bankasını öneririm.

C

coklenyez

Misafir
bırak bizi unutması daha iyi unuttuğunda para ödenecek demektir :D

S

SaveTargetUs

Misafir
Billing kısmını tıkladığımda şöyle yazıyor. There are no receipts for you at this time.
Domain Parking in üst kısmındada şöyle birşey var kırmızı yazıyla. Please note that this function will no longer be available in future. It will be replaced by our new Domain Management tool. Click here to be taken to the new parking overview.

Q

QuicK

Misafir
Ustteki yazıyı dikkate alma.
Billing kısmında henuz size para odenmedi yazıyor.
Orada Miktar yazar yakında. (Yakında dedigim en az ayın 11'inde) Karşısındada paid yazar. O zaman paran gonderilmis demektir.

S

SaveTargetUs

Misafir
teşekkürler. ben bilgilerimi tekrardan kontrol edeyim. Yani direk hesaba yatıracaklarsa bende onu tl hesabıma alıp kullanabileceksem bekliyim. güzel olur. Ama bu parayı bu şekilde kullanamayacaksam . kesinti olacaksa ve çok uğraşacaksam bırakayım. hiç bakmıyım bile.

Q

QuicK

Misafir
Belli olmaz Permission.

Savetargetus : Fazla ugrasmassın. Ama yerinde olsam Yapı kredi veya Is Bankasına gider bir YTL birde doviz hesabı actırırdım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5