İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo com hakkında bir soru ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
selam arkadaşlar ben sedo.com a dot.tk dan alinmiş jenerik bir domainle başvurdum neyse herşey okey da ns bilgilerini verdi sedo amca :) fakat dot.tk adresinde tk. li domainlerin server ns bilgilerini gircebilicegimbir yer yok nerden ekliycem bu nu ? bilgisi olan varmı

B

Bedavalar-Net

Misafir
.tk dan parayla aldiginiz domainleri yönlendirebilirsiniz ancak.Tk domainler sedo da bir ise yaramiyor.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yanılıyorsun Bedavalar-Net.
.Tk uzantılı domainlerde sedo'da listelenebiliyor ve parkedilebiliyor.
Ancak domainin Ns lerini degistirmek gibi bir zorunlulugunuz yok.
Domaininizi normal bir Host'dan "http://sedoparking.com/domaininiz.tk" adresinize yonlendirdiginizde normal bir sekilde domaininiz listelenir. Ve kazanmaya baslayabilirsiniz.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hatta bir web alanınız varsa ve kısa bir süre için yönlendirme yapmak istiyorsanız, küçük bir frame kodunu sitenizde ki index kodu içine koyuyorsunuz, ns veya yönlendirme ile uğraşmadan direk sedo abiye yönleniyorsunuz.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Evet aynen öyle bedavaoline. Örnegini minicik.net adresinde gorebilirsiniz. Reklamlara tıklamayın :) Zaten cok kazaniom sedo amcam atmasın beni. :D

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaw kullanmadığım bi sürü domain var bende mi yönlendirsem şu sedo amcaya :) çk popüler oldu bu aralar. ama kullanmadığım domainler in hiç hiti yokki yani daha önce hiç kullanılmadı.. acaba bi şe kazandırır mı ne dersiniz ?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Pek kazandıracagıı zannetmem. Cunku Hit olmazsa oradaki reklamlara kim tıklayacak :)
Ama hiti fazla olan bir sitenizden o domainlere reklam verirseniz birseyler olabilir :) Yalnız normalde bu yasak sanırım..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasil yani calisit halde ve hiti olan bir siteyi yonlendirmek yasak mi?
ayrica bir gun yonlendireyim 2 ci gun normale dondurme sansi varmi 15 gun sedo 15 gun normal yayin

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İstediğiniz zaman yönlendirme yapıp istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz..

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Çalışır haldeki siteyi yonlendirmek yasak değil. Anlatmak istediğim şu ;
Herhangi bir domaininizi : xxxx.com sedo'ya yonlendirdiniz diyelim. Bu sitenize yyyy.com sitenizden Link vermek yasak. Yani ben öyle biliyorum.

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bildiğim kadarıyla link vermek fln yasak deil hatta ne kadar cok reklam yaparsanız o kadar kazanırsın hem sedo diğer sponsorlar kadar cok üstelemiyor bu işi sadece çok tıklaması olan siteleri biraz fazla kontrol ediyorlar diye biliyorum...

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Benim siteleri kontrol ettilermi acaba :) Valla insallah bir yamuk yapılmaz :D 18 günde 350 € az değil :)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Servis destekçileri fln hafif şamata adamlar brz komik cvblar atıyorlar yada bana oyle davranıyorlar :) eger aynı bilgisayardan her gün tıklama olduysa sorun cıkarta bilirler ama 3-5 gunde birse bişey demezler ilk 1-2 ay sonrasını bilemem :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şöyle yapsam giriş sayfasını o domain olarak ayarlatsam her browser açıldığında adamlar o siteye giriş yapıcak ve muhtemelen her gün min 1 tıklama yapıcaklar... bu atılma sebebi olabilirmi??? yani olabilir biliyorumda her gün tıklamalarımı yoksa bnm giriş sayfası yaptırmam mı??(bunu rica üzerine yaptırıcam.. absürt sitelerdeki gibi diğil...)

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eger hergun tıklatısan aynı bilgisayardan bu sizin atılma sebebiniz olucaktır bu yuzden rica uzerinede olsa 3-4 gunde bir tıklatın ve sitenizin tık oranının ziyarete gore en fazla %10 gecmemesine dikkat edin bu şekilde cok guvende olursunuz....

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
LUGAS' Alıntı:
eger hergun tıklatısan aynı bilgisayardan bu sizin atılma sebebiniz olucaktır bu yuzden rica uzerinede olsa 3-4 gunde bir tıklatın ve sitenizin tık oranının ziyarete gore en fazla %10 gecmemesine dikkat edin bu şekilde cok guvende olursunuz....

xxxx.net xxx xxx xxx 37.90% €0.04 €xxx
xxxx.net xxx xxx xxx 53.22% €0.04 €xxx
xxxx.com xxx xxx xxx 42.22% €0.04 €xxx
xxxx.net xxx xxx xxx 29.48% €0.04 €xxx
xxxx.com xxx xxx xxx 13.66% €0.04 €xxx

Gorundugu gibi tıklama yuzdeleri cok fazla :) Bunlardan en ustteki absürt. Onun altındaki absürt gibi birsey. Onun altındakide absürt. Onun altındaki aynen absürt gibi birsey. En alttaki Mp3 :) Dolayısıyla absürt olunca tıklama cok oluyor. Ve henuz atılmadım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5