İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo da Domain Satmak istiyorum Ancakkkk...

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba kafama takılan bır konu var sedoda domaınımı satmak ıstıyorum orada hesabım var fakat satmak ıstedıgım zaman yonlendırmem gerektıgını fılan soyluyor bıyerlerden duydum sayacı vasıtası ıle park etmedende satıs yapılıyormus bu konu hakkında bılgısı olan arkadaslar nasıl olacagını acıklayabılırse sevınırım veya bir link var ise ing turkce almanca farketmez

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Satmak icin domaini yönlendirmen gerekmez. Sadece satmak istedigin domaini oraya ekle okadar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
add website linkine tıklayarak işlemi gerçekleştirebilirsin..

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benden ownershipp vertification isityor sanırım domaın namedeki whois bilgilerim uyusmadıgı ıcın account name le oyuzden boyle bırsey soyledı bunun ıcın benden saglamasını yapmak için hesbımı park etmem istiyor ne yapayım dostlar

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya benden ownershipp vertification isityor sanırım domaın namedeki whois bilgilerim uyusmadıgı ıcın account name le oyuzden boyle bırsey soyledı bunun ıcın benden saglamasını yapmak için hesbımı park etmem istiyor ne yapayım dostlar

Hesabin uyusmuyorsa domainin kayitli oldugu mail ile sedo ya mail atip su username ile sedoda domainimi satmak istiyorum diyeceksin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5