İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo da garip işler oluyor

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bundan bir hafta önce sedo da bir domain sattım bugün şöyle bir mail geldi domaini bir alman almış ve sedo ya geri yönlendirmiş ama işin garip yanı benim sattığım domain hala bana para kazandırıyor sedo panelinden hala silinmemiş ne yapmak lazım domaini benmi silecegim panelden

Dear Demir,

Changes to your registrant and/or administrative contact information
have been initiated for the domain name(s) listed below:

xxxxxxxxx.COM

You *do not* need to respond to this email.

If, however, you think these changes may have been made in error or
fraudulently, please contact us within 15 days at
mailto:[email protected].

Sincerely,
GoDaddy.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Copyright 2006 GoDaddy.com. All rights reserved.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yozgatlı bu domainin için kayıt değişiklikleri yapıldı diyo bu mailde. herangi bi cevap filan yazmana gerek yok eğer bi hata olduğnu düşünürsen 15 gün içinde mail atabilirsin diyo. yani mailde dediğin konuyla ilgili bişey yok. sedodaki de bi bug olabilir heralde daha sistemlerinde sende gözüküyo o domain bi süre sonra düzelir heralde.

F

fatihhk

Misafir
yozgatlı bu aylardır ugrastıgın tek bir domain mi yoksa devamlı satıyormusun:D
bu mailde hiçbirşey yapman gerekmediği yazıyor;)

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ikinci domaini de sattım arkadaşlar sizlerin sayesinde yakında bir patlama yapacagım şimdilik ögreniyorum bu domain satış işine girmeyi planlıyorum bekliyim biraz daha bilgileniyim bakalım ne olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5