İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo daki parayı nasıl çekerim

D

DarkSunTr

Misafir
merhaba sedo da birikmiş 50 euro yu bulmuş param var bu parayı nasıl çekerim hesap nomu kaydettim sedo ya + 50 euro dan transfer için para kesiyorlarmı yardımcı olursanız sevinirim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
panelinden ödeme limitini belirttinmi yanai su kadar param olunc aödem yapın diye eger 100€ yaptıysan ödeme alamasın limite kadar eger 50€ da ise limit paranda yetiyorsa ödeme gönleri var paypal 7-8 gibi banaka havale 15-18 arası hesabınd olur.

kesintiyo sadece banka yapıyor 10-20€ arası

ctmedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
panelinden ödeme limitini belirttinmi yanai su kadar param olunc aödem yapın diye eger 100€ yaptıysan ödeme alamasın limite kadar eger 50€ da ise limit paranda yetiyorsa ödeme gönleri var paypal 7-8 gibi banaka havale 15-18 arası hesabınd olur.

kesintiyo sadece banka yapıyor 10-20€ arası

Banka ne kadar ücret kesiyor belli mi acaba?

D

DarkSunTr

Misafir
yani benim ödeme yapmaları için başvuru yapmam gerekli değil param 100 doları buldumu kendileri ödeme gününde yapıyorlar ödemeyi öylemi ?

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde bi sorum var, sedo ödemeyi euro olarak mı USD olarak mı yapıyor? ben sitemi USD olarak sattım ama euro mu göndercekler bana? ona göre IBAN hesap nosu vericem oraya onun için soruyorum.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DarkSunTr' Alıntı:
yani benim ödeme yapmaları için başvuru yapmam gerekli değil param 100 doları buldumu kendileri ödeme gününde yapıyorlar ödemeyi öylemi ?
banka havalesi için orada bir alt seçenek var.
paypal için bu seçenek 20€ banka için(50€)
hiç bir başvuru yapmanıza gerek yok ayın 10u gibi onaylanır en geç 15ine kadar gelir.

D

DarkSunTr

Misafir
ben oraya banka hesap nosu olarak EURO hesap no mu kaydettim dolar olarak yollamıyolar demi parayı

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Unutmam' Alıntı:
banka havalesi için orada bir alt seçenek var.
paypal için bu seçenek 20€ banka için(50€)
hiç bir başvuru yapmanıza gerek yok ayın 10u gibi onaylanır en geç 15ine kadar gelir.

sistem degiştimişti banka havalesi 25$ kadar düşürdüler.
--------------------------------------------------------

Şimdi sen hangi para birimi seçtiysen o para birimi ile paran gelir eger € veya $ hesabın yoksa TL hesabını ver ödeme zamanında ismine havale olarak gelir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5