İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo dan 3 aylık kazanç 3,69 $ .Yardım ?

Havidi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arldaşlar sedo dan 3 aylık kazancım 3,69 $ .Bu kazancımı nasıl artırabilirm?
Bir arkadaş yardımcı olabilirmi ?

denyolar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden arttıramayasın ki ,kaliteli domainler ekleyerek hit alırsın al sana kazanç artışı ,kaliteli jenerik domainler bulmaya çalış sana tavsiyem bu arkadaşım .

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Eskiden ayda bir 20 euro olurdu şimdi benim de aynı :) Ama kaliteli domainlere site açtım hitleri de düşmüştü tabi sedodayken :)

Sesion

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Themplate'leri renkli fotolu olanlardan seçersen daha fazla tık alabilirsin .

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Öyle domain nasıl bulucaz peki.Hepsi alınmış.?

Arkdaşlar galiba Sedo da hit çekmemiz gerekiyor.Hiti nasıl alıcaz sedo siteye.Sedolu bir siteye kim girerki.?:(

EVET öyle domainler malesef pek yok - yanlış yazılmalara dair öneri sunan programlarla pek çok popüler siteyi taradım ama iyi olanlar alınmış...

HİT çekmeye gelince : önce site yap google da yer edinsin - içerik olsun hit gelsin sonra SEDO ya çek. Ama hit alan sitede ADSENSE lede kazanabilirsin. Sedo ya çekince kazanç adsense e göre yüksek olabilir fakat dezavantajı da INDEXlerinin yavaş yavaş silinmesi ve hit in git gide düşmesi olacaktır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5