İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo dan atılma

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sedo dan ayda 50-100 euro arasi paypala aliyordum, hesabima bir gireyim dedim closed dedi, bu ay da 100 euro filan alcaktim

ne bicim is bu ya paranin uzerine yatiyor hepsi

J

Jerry

Misafir
benimde 40€ gibi bir para birikti
eğer atarlarsa tüm planlarım yatar
hayatım kararır :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
imzamdaki sayfayi direkt yonlendirdim bakin bir exiting diyor ondan sonra sapsallasti host ve domain masraflari cikiyordu hic yoktan

J

Jerry

Misafir
40€ paypala geliyor 50$ gibi bir para oluyor
pek bişey değil (normal nakit para ile ama paypal parası lazım olduğu için domain ve hosting ödememi yapmam için önemli)

G

Geveze.at

Misafir
Atilan arkadaslara soruyorum;
kac defa domainlerinizi Show Case e koydunuz?
ve kac defa Sedo da domain sattiniz?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 defa domain sattim sedo da, 1 defa da teklif geldi ama parayi az buldum satmadim, dolayisi ile neden sordun anlamadim, herseyim gayet normaldi

G

Geveze.at

Misafir
Show Case e devamli koyanlar ile domain satanlara göz yumuyorlar. Ama Sedo bu. Ne yapacagi belli olmaz

G

Gencadam

Misafir
Geveze.at' Alıntı:
Show Case e devamli koyanlar ile domain satanlara göz yumuyorlar. Ama Sedo bu. Ne yapacagi belli olmaz

Haklısın ne yapacağı belli olmuyor. 2 hesabım vardı, domain sattığım hesabı kapatmışlar, diğeri duruyor. Tezata bakar mısın? Bir de "Show Case" olayını deneyeyim. Bu sefer de hem Show Case için ödeme yapıp hem de hesabım kapatılıp param yanarsa asıl o zaman gülerim :D

H

hengame

Misafir
bildiğim kadarıyla sitenizden park edilmiş domainize popup yollarsanız atıyorlarmış fazla kazanınca da atıyorlar denenmiştir :)

.::RIO::.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde tam 100 dolarıma yattı! Sedo ya güvenmeyin benden söylemesi! Bahaneleri ise çok komikti!

Çok fazla tıklama oluyor. Ya tıkınızı azaltın ya da hesabınızı kapatacağız dediler.

Ne ? diye mesaj yazdım!

Ertesi gün kapandı!

%100 ve Şiddetle Çalışmayın Sedo'yla!

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallah sedo bana her ay yolluyor severim kendisini stats a falan da hiç bakmam her ay ödeme mail i gelince parayı görüyorum her ay 20-25 domain alacak para geliyor zaten onlarıda domain alarak değerlendiriyorum .

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5