İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO dan bu ay alınacak ilk para için mail ...

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu ay ilk defa parasını alacaklar için SEDO herhangi bir yan çizme yaptı mı? Mailleri kabül edilmeyenler vs. gibi. (Eski kullanıcılar demiyorum)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sorunun cevabı verilmişti. konu başlıklarına bakarsan görebilirsin. çoğu kişi aldı parasını zannedersem.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bi siz alamadınız galiba.. Ben de sizi düşünerek sormuştum soruyu

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
forumda arama yapabilseydin paramı aldığımı görebilirdin. sadece polemik yaratmak için konu açmış oluyorsun son mesajına göre, bu da forumda uyarı demek.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Son okuduğum mesajınız paranı defalarca kez mail atmana rağmen alamamış olmanızdı. Polemik yaratmak istesem bu platformu seçmem merak etmeyin.. Ayrıca siz ve sedo hakkında nasıl bir polemik yaratılır onu da bilemiyorum. Kişisel bir sorudan ziyade gelecekte SEDO dan nasıl bir tavır göreceğiz Türkiye ye karşı, onu görmekti. Ancak sağolun ki kişisel bir çatışmaya çevirdiniz olayı..

Oradaki searchi kullanmak uzun defalar nasipo oldu merak etmeyin. İsim altındaki junior member yazısı burada aylarca konuşup haksız sebepten ban yemediğimiz anlamınına getirilmesin..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ploop aşırı tepki gösteriyorsun be(sadece bu konu için geçerli), biraz daha sakin gitsek.....

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
walla bu ay ilk defa bende sedo dan paramı alcam herhalde bir mail attım konu ile ile ilgili ayın 15 şinden sonra hesabıma yatıracaklarını ilettiler.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alca, paralar hesaplara yollanmaya başladı.. benim paypal ve havale ile istediğim hesaplarımda paid yazmakta. sen de kontrol edersen görebilirsin ödendi mi ödenmedi mi. ama havale ile istediysen yolda biraz zaman kaybeder ona göre.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5