İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo ' dan gelen bir mail (yardım)

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba.. arkadaslar bu mail nedir çözemedim yardımcı olurmusunuz?

Dear Mr. Sekman,

at the moment, you have a website listed for sale on Sedo. However, the website does not have the sedoTracker-Banner to track visitor numbers.

If you do not build the sedoTracker-Banner into your webpresence within the next seven days, your website listing will unfortunately have to be removed from sedo.com .

Please build the sedoTracker-Statistic into your website so our customers can get accurate and complete information about the visitors numbers on your listed website.

In order for your sedoTracker to count visitor numbers, you must put a small HTML-Code on your site. Your personal HTML-Code with full instructions for its use can be found when you log in to www.sedotracker.com under the menu 'Configuration | Html Code'

Here are your personal Statistic-Login-Data for www.sedotracker.com:

ID: ...
Password: ....

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Siteni sedo da satışa çıkarmışsın. 7 gün için de sedo'nun sayacını sitene koymanı aksi halde sitenin sistemden çıkarılacağını söylüyor.
Ayrıca, www.sedotracker.com adresine giderek, configrasyon kısmından kodlarını alabilirsin diyor.

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben satışa cıkardığımı bile bilmiyorum. bunu iptal edemezmiyim??

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam dediğine göre site satışta.. site satışı ile domain satışı arasındaki fark nedir. ve ben bunu nasıl kaldırırım?? bir hafta içinde sileceklerinden bahsediyorlar..domaini ne zaman satışa cıkardığımı bile bilmiyorum..

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site satışı: komple siteni domain ile birlikte satıyorsun.
Domain satışı: sadece domaini satıyorsun.
Nereden çıkaracağını bilmiyorum ama, 1 hafta sonunda tahminimce sadece site satış bölümünden çıkaracaklar seni.Yani domain satışın aktif kalacak.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo'da gördüğüm kadarıyla domain silme diye bir olay yok. ben mail atıyorum silin diye öyle siliyor adamlar ilginç.

sessizliktr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yani bir sorun yok değilmi?... hani 7 gün içinde silenecek felan dedi tedirgin oldum..

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini silmiyorlar. şöyle düşün. sen gazeteye ilan verdin arabam satılık diye. gazetede resim göndermezsen 7 gün içinde sileceğiz ilanınızı dedi. gibi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5