İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Dan mail geldi

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Evet bir cok kisiye Gonderilmis.
Benim 3 hesaptan 1 tanesine gonderilmis. Banka'ya istenilenleri yollamaya baslamıs. Iyi harcamalar herkese simdiden :)

E

erotikbul

Misafir
ben bakmadım ama, ne yani paralar akmış mı :p
Status: Paid, ama bankaya da gidemedim ki.

Paralar hesaba yatmış mı oluyor, paid yazdığında. Yoksa gene mi 15'i bekleyeceğiz.

E

erotikbul

Misafir
Neyse, ayarları olması gerektiği gibi de yaptım. Sattığım bir domain de var ikisinin parası aynı anda gelecek sanırım, haftaya bugünlerde :)

Neyse hedefim olan internet cafe yi açmak için paranın % 30'uy tamamlanmış olacak bu ödemeler ile :) Sedo Net cafe yapacam valahi adını.. Sedo hayranlığı oluştu :)

Neyse hayırlı olsun.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Zuhaha :) eg-zotikbul : Cafe'ne gelirsem para almazsın benden artık :D
Benimde domainin birine az once teklif geldi. 60 $ vermis. 50 $ sedo alıcak ben napıcam :D Tabikide onaylamadım :)

E

erotikbul

Misafir
:) Ohoo almayacaz tabi. Hatta siz gelince cafe yi kapatacaz yahu ne diyorsunuz ;) Vallahi ciddiyim .) Gözümün önünde girişl yapın iyinet e cafeyi boşaltmazsan namerdim

Neyse hayırlısı. Sedo Net cafe ye bekleriz ( heueh iyi makara oldu)

E

erotikbul

Misafir
:) Neyse canım ismi o olmayacak ama sedo var oldukça ve "iyi" düşünceler ile sedo ya yöneldiğimizde takır takır ödeme alacağız, burası kesin. ve tabii ki dikkatli ve akıllı da olmak lazım.

Neyse herkese iyi harcamalar.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla tüm arkadaşalara umarım bekledikleri paralar gelri gönül rahatlıgıyla harcarlar..

Hile ve yalansız bir türkiye için..

C

Chap

Misafir
Benim de "Billing" kısmında 09.02.05 tarihli paid yazısı var. Bankada Euro hesabımın olması şart mı arkadaşlar? Yoksa bankam YTL hesabıma YTL olarak çevirip yatırır mı gönderilen parayı?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Chap' Alıntı:
Benim de "Billing" kısmında 09.02.05 tarihli paid yazısı var. Bankada Euro hesabımın olması şart mı arkadaşlar? Yoksa bankam YTL hesabıma YTL olarak çevirip yatırır mı gönderilen parayı?
Valla YTL Hesabına isteyeni hic gormedigim icin sonuc ne olur bilemem. Ama sanırım YTL'ye cevirilir.

E

erotikbul

Misafir
Nasıl görmedin hocam :) Herkes diyor ya, hesap farketmez, ne olursa olsun YTL 'ye çevirdiğinizde sıfır komisyonsuz ve beklemeden alrısınız diye.. :)

Hatta alican öyle almıştı parasını. Forumdan olmayan bir kişi daha öyle aldı. YTL hesaplarına istettikleri parayı geldiği anda almışlar. Euro olarak çekmek isediğinde, banka paranın az da olsa bir kısmını alıyormuş.

Neyse Farketmez, adam gibi çalışan bir hesabınız olsun ona alabilirsiniz..

C

Chap

Misafir
cevabınız için teşekkürler ama şöyle bir durum var; İşbankası ile az önce konuştum telefonda. Döviz hesabınızın olması lazım dediler, para gelir ama bankanızda işlem için bekler dediler. Şubemi aramam gerekiyormuş. Daha önce alan varsa bir fikir beyan edebilir mi arkadaşlar?

C

Chap

Misafir
Evet benim billing kısmında paid yazıyor. Ama hesabıma yatmış değil henüz. Ve YTL hesabına para yatıyor mu yatmıyor mu onun cevabını arıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5