İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo dan ne bu şimdi anlamadım

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello XXXX XXXX!

This is to confirm that you have amended your bank account/PayPal details.

If you have not authorised this change, please contact us as soon as possible by telephone.

Sincerely,

Your Sedo Team

esq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabındaki paypal bilgilerinde veya banka bilgilerinde değişiklik yaptığını bildirmek amacıyla göndermişler.Eğer bu değişikliği sen yapmadıysan telefon ederek iletişim kur diyor.

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
anladım hocam banka bilgilerni biraz once girdim o maksatla gelmiş o zaman bir şey yapmamıza gerek yok. o zaman
MasterTR sedo hakkında inan bilgim yok gelen maili oldugu gibi buraya yazdım fake dıyorsun ama niye fake yapayım elime ne geçeçek onuda bilmiyorum :)

ya bir de arkadaslar 7 tıkda 7 € kazanmak normal mi gelen ziyaretcinin %90 googkedan gelıyor

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sana fake yapıyosun demiyo gelen mail sahte olabilir sedodan gelmiyo olabilir demek istiyo.

hesabında değişiklik yapınca mail gönderirler bişey yapmana gerek yok.

7 tıka 7 euro fazla bile sitenin konusu ne

seniseviyo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tarih ile ilgili bir site günlük ortalama 400-500 tekil ziyaretcisi var kalıp bir ziyaretci kesmi oturdu satayım dedım kımse almadı bende sodya yonlendirdim ilkez deniyorum bunu

advertiser

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hello XXXX XXXX!

This is to confirm that you have amended your bank account/PayPal details.

If you have not authorised this change, please contact us as soon as possible by telephone.

Sincerely,

Your Sedo Team

banka ve paypal hesap bilgilerini değiştirmişssiniz sanırım.Onay için yollamışlar.Eğer böyle bir değişiklik yapmadıysanız,telefonla iletişime geçin diyor.

Bir başka arkadaş açıklamış benim ki ekstra oldu. ;)

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel bi siteydi bence. arasıra girip bişeyler okuyodum. ama site için en iyi şeyi sahibi bilir tabi ki...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5