İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo dan ödeme almak için gerekli bilgiler

D

Dot Net

Misafir
arkadaşlar sedo dan para alcam ama burda sorduğu bazı şeyleri bilmiyorum.

IBAN

National Bank Code

Bank Name

SWIFT Code

For further credit
( bunun yanındaki kutuyu tıklayacamıyız? ne diyo burda :) )

Banka ismi : Türkiye iş bankası
şube kodu : 2xxx
hesap no : 0xxxxxxx
benım hesap bilgilerim bunlar. bu durumda yukarıdakı yerlere ne yazacağımı bilen arkadaşlar yardım ederse sevınırım. yanı herhalde sedo ya iş bankası hesabı veren biri vardır forumda.

D

Dot Net

Misafir
IBAN ı buldum bankamdan.
Bank name de biliyoruz tabi.

diğerlerini bulamadım daha ama bakıyorum :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dot Net' Alıntı:
IBAN ı buldum bankamdan.
Bank name de biliyoruz tabi.

diğerlerini bulamadım daha ama bakıyorum :)
Arkadaşım zaten yukarıda bir kısmını vermişsin orada olmayanlarıda ben verdim daha neyi bulamadın ki?

D

Dot Net

Misafir
sayfayı yenılemeden attıgım bır mesajdı o yanı senın attıgın mesajı görmemiştim

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dot Net' Alıntı:
arkadaşlar sedo dan para alcam ama burda sorduğu bazı şeyleri bilmiyorum.

IBAN

National Bank Code

Bank Name

SWIFT Code

For further credit
( bunun yanındaki kutuyu tıklayacamıyız? ne diyo burda :) )

Banka ismi : Türkiye iş bankası (Bank Name)
şube kodu : 2xxx (National Bank Code)
hesap no : 0xxxxxxx (bu yok)
benım hesap bilgilerim bunlar. bu durumda yukarıdakı yerlere ne yazacağımı bilen arkadaşlar yardım ederse sevınırım. yanı herhalde sedo ya iş bankası hesabı veren biri vardır forumda.

Umarım şimdi olmuştur.

D

Dot Net

Misafir
oldu kardeş doldurdum çok saol. 0 olan rep gücümle sana rep de verdim :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dot Net' Alıntı:
oldu kardeş doldurdum çok saol. 0 olan rep gücümle sana rep de verdim :)
Evet benimde katkı puanım 100 puan birden attı her halde senin ki :p Gerçekten arttık arkadaşlar oraya yansımamış olması önemli değil arkadaşın düşünmesi önemli benim gözümde 100 puan arttı.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende şu ana kadar sedo ödemelerimi paypal ile alıyordum. Bankaya almak için belirtilen şekilde hesap ayrınıtılarını gireceğimiz hesap YTL hesabı olurmu? Yani Sedo Euro gönderiyor. Euro hesabı açmak gerekirmi? yoksa YTL hesabınada para geçermi?

Bilen arkada$lar yardımcı olurlarsa memnun olurum. Teşekkürler...

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozcesa' Alıntı:
Bende şu ana kadar sedo ödemelerimi paypal ile alıyordum. Bankaya almak için belirtilen şekilde hesap ayrınıtılarını gireceğimiz hesap YTL hesabı olurmu? Yani Sedo Euro gönderiyor. Euro hesabı açmak gerekirmi? yoksa YTL hesabınada para geçermi?

Bilen arkada$lar yardımcı olurlarsa memnun olurum. Teşekkürler...

€ hesabına hemen geçiyor ama ytl hesabın varsa havale olarak geliyor bankadan işlem yaptırman gerekiyor. iş bankası için anlatıyorum € olarak hemen almak istersen 31 ytl masrafı var ama hesabına o günki döviz kurundan ytl olarak geçirebiliyorlar. bence bi € hesabı açtır direk hesabına yatsın para en güzeli böle olur...

ozcesa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
€ hesabına hemen geçiyor ama ytl hesabın varsa havale olarak geliyor bankadan işlem yaptırman gerekiyor. iş bankası için anlatıyorum € olarak hemen almak istersen 31 ytl masrafı var ama hesabına o günki döviz kurundan ytl olarak geçirebiliyorlar. bence bi € hesabı açtır direk hesabına yatsın para en güzeli böle olur...

Açıklama için teşekkür ederim, öyle yapacağım...

ApoLLonx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim hesapta ytl ve banka şakır şakır masrafı kesiyor. Peki euro hesabı açınca masraf hala 31 ytl mi? Yoksa bir masraf almıyorlarmı?

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yurtdışında swift ile para gelince masraf kesilmesin istiyorsanız soyguncu garanti'den uzak durup işbankası kullanın arkadaşlar.

ayantas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şube Kodu (National Bank Code) uluslararası banka kodu mu yoksa hesabın bağlı olduğu şube kodumu olacak. Örnek Yapı kredi Banka kodu=67 ama benim şube kodum=36

Nasıl olacak. Birde illaki 4 karaktermi olacak. Bunlar 2 karakter uzunluğunda. Başına 2 sıfır mı ekleyeceğiz?

D

Dot Net

Misafir
blink' Alıntı:
Yurtdışında swift ile para gelince masraf kesilmesin istiyorsanız soyguncu garanti'den uzak durup işbankası kullanın arkadaşlar.

arkadaş zaten iş bankası için anlatmış 31 lira masraf kesiyolar diye?

D

Dot Net

Misafir
eğer sedo dan parayı paypal olarak almak istersek, kendı paypal hesabımız olmadıgında baska bırının paypal adresını yazdıgımızda sedo bunu kabul edermı? yanı ısım farklı olunca

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bende acemi olduğum için. tam olarak bende ne dolduracağımı bulamadım. Bana bir arkadaşımız yardımcı olabilirmi

Account Owner* = İsim Soyisim ???
IBAN* = ??????
National Bank Code* = 0133 ???
Bank Name* = AKBANK
SWIFT Code * = AKBKTRIS // AKBANKA ALACAĞIM

Arkadaşlar birisi yardımcı olabilirmi.
Banka hesap numaramı nereye yazacağım ki. Şube kodunu yazdım ama banka hesap nuamarsı nerteye yazılacak. ve bu IBAN bunamarası nı ben birtüğrlü bulamadım. teşekkürler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5