İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo deki Kelime Ekleme Yeniligi

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo yakin zamanda parking sayfalarindaki kelimelerin tiklamalarinin artmasi icin bir takim yenilikler getirdi.

Bunlarin ilki her ülkeye göre kelime atanabilmesi.

1) Bölgesel Kelime Atamasi
Domaininizle ilgini ana kelimeyi girdikten sonra bölgesel kelimelerde girebilirsiniz.
Mesela car.com adresine sahipsiniz.

Almancayi kullananlar icin „Auto online“
Ingilizceyi kullananlar icin „car rental“
Fransizcayi kullananlar icin „Voiture“
ve
Türkceyi kullananlar icin „Araba“

secebilirsiniz.

Bölgesel Kelimeler bazen degisik ülkelerde daha iyi reklamlarin cikmasi icin gerekli.

2) Navigasyon Optimizasyonu

Tiklamalarin artmasina en büyük etken olabilecek bir yenilik. Sayfanin saginda 10 kadar kelime. Sayfanizin ana kelimeleriyle alakali kelimeler atarsaniz cok yüksek tiklama oranlarina ulasirsiniz.

Sedoya asagidaki linkten ücretsiz kayit olabilirsiniz.

ref: http://sedo.com/

refsiz: sedo.com

Kaynak: Merlin

mustafa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler güzel paylaşım devamını bekliyoruz...

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gercekten cok büyük etkisi oluyor. Navigasyonlarin tiklanma oranlari neredeyse %100. Bu cok önemli.

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
A alan adını sadece parking e eklemek için izlememiz gereken yolu belirtirmisin ?

MéDicLiFé

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi bir şeymiş ama sanırım. Günde ortalama 0.68 Euro kazandırıyor bana. Hoş para kazanmak için park etmedim zaten amacım hem boşta durmasınlar hemde bir değerlerini ölçmekti ama yinede güzel yani...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5