İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo direk reklam linkleri çıkarmak

yeux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sedoya 3 gün önce yeni bir domain ekledim yalnız direk reklam linkleri yerine aşağıdaki gibi kategoriler çıkıyor:

Araba
Araba kredi
Kullanılmış araba
Kiralik araba
- - -

Direk reklam linklerinin çıkmasını nasıl sağlayacağız?

(Anahtar kelime mp3, bu kelimede başka sitelerim var onlar düzgün şuan)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Keyword büyük ihtimalle kabul edilmemistir. O yüzden öyle cikiyor olabilir.
Diger bir ihtimal daha var. Gösterimi portal olarak ayarladiysan öyle kategoriler cikar. Bunu Domain Parking ten degistirebilirsin.

yeux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Keyword büyük ihtimalle kabul edilmemistir. O yüzden öyle cikiyor olabilir.
Diger bir ihtimal daha var. Gösterimi portal olarak ayarladiysan öyle kategoriler cikar. Bunu Domain Parking ten degistirebilirsin.

Merlin kusura bakma baya aradım ama gösterim şeklini nerden araycağımı bulamadım. Tam olarak yerini tarif edebilirmisin sana zahmet. Teşekkürler şimdiden.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben Almanca sedo yu kullandigim icin tam karsiligini bilmiyorum. Ama sanirim My Sedo yu sec Sonra domain parking i göreceksin. Oradan düzenlemek istedigin domaini sec ve portali kaldir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5