İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Domain Promosyonu

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo anasayfada yeralan "Feautured Domains" bölümüne daha önce reklam veren (39$ a 1 ay) ve faydasını gören oldumu merak ediyorum....

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sedo anasayfada yeralan "Feautured Domains" bölümüne daha önce reklam veren (39$ a 1 ay) ve faydasını gören oldumu merak ediyorum....

Ben öyle 4 tane domain sattim. Ayrica sedo.de yi kullandigim icin 2 domain 39€ a geldi. Hele birde güzel hitin varsa aninda gidiyor.

fat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sağol

Ben öyle 4 tane domain sattim. Ayrica sedo.de yi kullandigim icin 2 domain 39€ a geldi. Hele birde güzel hitin varsa aninda gidiyor.

sağol...ben uk kullanıyorum hindistan ziyaretçisi yüzünden...$39 ödüyorum...bakalım 10 domain attım bir faydasını görürsem "int" e veririm reklam...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5