İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo domain satış

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar. sedodan domain satışı yaptım ancak view transaction a girdiğimde "You and the buyer have agreed on the price. Please click on the Domain Name in order to get information how to complete the transaction!" yazıyor. 12 eylülde satıldı site. bilgilerimi de yazmıştım acaba başka bişey yapmama gerek var mı ve paranın hesabıma geçmesi ne kadar zamanımı alır? bilgilendirirseniz sevinirim

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
7-14 gün arasında bir süre geçiyor paranın hesaba yatmasında...

domain transferi tamamlandıktan sonra tabi 7-14 gün...

eğer transfer tamamlandıysa domain listende gri tıklanamaz oluyor domain...

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler.yani ben verilen teklifi kabul ettikten sonra ve bilgilerimi verdikten sonra sadece bekleyecem ve transfer işleminin bitmesini bekliyecem değil mi? yani ek olarak yapacağım hiçbirşey yok

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler.yani ben verilen teklifi kabul ettikten sonra ve bilgilerimi verdikten sonra sadece bekleyecem ve transfer işleminin bitmesini bekliyecem değil mi? yani ek olarak yapacağım hiçbirşey yok

teklif verilir
kabul edersin
karşı taraf ödemeyi yapar
sana domain kilidi açmanı ve transferi onaylaman söylenir
domain transfer edilir
ödeme gönderilir

toplamı eğer karşı tarafta hızlıysa 15-20 gün arasında bitiyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5