İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo domain satışı hakkında bir soru?

T

tahtakale

Misafir
Arkadaşlar,
Ben sedo da bir domain sattım.
Sedo dakiler bize admin mailinden bir cevap ver dediler.Ok dedik cevp verdik ve hemen arkasından mail adresimize bir transfer maili geldi ama transfer isteğini sedo değil başka bir yer yapmış.Domaini önce sedo'ya transfer etmemiz gerekmiyor mu acaba?

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tahtakale' Alıntı:
Arkadaşlar,
Ben sedo da bir domain sattım.
Sedo dakiler bize admin mailinden bir cevap ver dediler.Ok dedik cevp verdik ve hemen arkasından mail adresimize bir transfer maili geldi ama transfer isteğini sedo değil başka bir yer yapmış.Domaini önce sedo'ya transfer etmemiz gerekmiyor mu acaba?

dostum sanırım o transfer mailini aynen dokunmadan sedodaki senden ilgilenen kişiye gonderecen . ben sattıgımda go daddy gelmişti ben Edie gondermiştim .

T

tahtakale

Misafir
Neyse, adamlara mail attım, gelecek cevaba göre davranıcaz artık!
Çünki bu transfer mailine onay vermek hata olur, adam ben almadım der çıkar işin içinden.Olan bizim 350 euro ya ve domaine olur :)
Maşşallah forumda da çok fazla yardım sever insanlar varmış:)
Cevabın için teşekkürler togan1903 kardeş ;)

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dostum bende 2. ismi satıyorum akalım. kiliti kaldırdım .bekliyorum ... forum bu sıralar boyle gidiyor ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5