İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo domain satışı, yardım..

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,
Ben domainlerimi Sedo'da satışa cıkartmak istiyorum. Fakat domainleri park etmeden, alıcı çıkana kadar kendim host edip sitemi kullanırken. Böyle birşey mümkün mü ? Mümkünse tarif ederseniz sevinirim :)

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet böyle birsey mümkün.
Sadece domain ismini girmen yeterli. Komple siteyi satmak istiyorsan proje olarak girmen gerekli. Ayriyeten birde sedotracker i sitene eklemen lazim. Ama sadece domaini satmak istiyorsan sadece domain ismi yeterli.

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yapamadım galiba :( Biraz daha detaylı anlatabilcek arkadaşımız var mı acaba?

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sol menuden,
FOR SALE WEBSİTE gibi bir secenek oalcaktı onu sececeksın ordan yazacaksın sıte adını bılgılerı doldurunca sana tracker kodu verıyor onu koyuyorsun sıtene hem ıstatıstığını tutuyor hem satışa çıkıyor site

ManuaL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site değil sadece domaini satmak istiyorum ama park etmemi istiyor :) Park etmeden satışa çıkarmayı bulamadım :(

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site değil sadece domaini satmak istiyorum ama park etmemi istiyor :) Park etmeden satışa çıkarmayı bulamadım :(

Msn i henüz eklemdigim icin üzgünüm. Su siralar cok yogunum. Ama sana burada elimden geldigince detayli aciklayayim.

Ilk önce hic bir yönledirme filan yapmadan sedo da domain satmak icin add domains ten ekleme yapiyorsun. Sedo sana domaini park etmek isteyip istemedigini sorar. Bunu skip edebilirsin. Daha sonra panelinde ekledigin domain kirmizi bir yaziyla görükecek. Sedi whois ine bakacak. Eger sedo daki isminle domain ismi ayni ise o zaman domain olarak eklenmis olacak.
Umarim anlatabilmisimdir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5