İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Domain Satışı

Y

~ yknTR ~

Misafir
Arkadaşlar domain satış konusunda tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorm

08/09/06 tarihinde teklifini kabul ettim
14/08/06 tarihinde karşı tarafın ödemesini Sedo almış
24/08/06 tarihinde(bugun) Sedo bana Domain transferini onaylamak için mail göndermiş

Şimdi size sorum ben bu maili onayladıktan sonra kaç gün içinde bana Sedo ödeme yapar? Forumda domain satış işlemi konusunda tecrübeli arkadaşlar vardır sanırım :)

Ben bu maili bugun onaylasam Sedo Parking ödeme tarihine kadar (Paypal 9/Banka 15) beni bekletir mi?
Yoksa Parking ödemesinden farklı olarak 1 hafta-10gün içinde yapar mı?

Ayrıca şuanda bu domainde Parking parası birikmiş. Domaini sattıktan sonra bu kalan meblayı da bana ödermi? Yoksa sattığım insana mı aktarır biriken parayı?

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain karşı tarafa geçince ödeme isteidğin yer paypal ilse 1-2 gün içinde gelir banka transferi ise 7 gün kadar sürüyor
parking kazançları da senindir

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
transfer bazen uzun sürebiliyo. onun dışında payment processed dedikten 4 gün sonra akbanka alıyorum ben parayı.

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir sorum olacak; sedo da domaini satarken bazı seçenekler var add feature list ve add sedo`s homepage. siz bu kısımlara da kayıt yaptırıyormusunuz yoksa sadece listeye mii ekliyorsunuz. sedo nun anasayfasına ekleme ücreti 69 euro , kategori listesine ekleme de 9 euro. benim 25 adet domainim sedoda kayıtlı sadece 1 tanesinde category listesinde ekli domainim var. siz ekliyormusunuz bu listelere? görüşünüzü bildirirseniz sevinirim.

bababurakk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki 9 euro verip category list e mi ekliyorsun yoksa 64 euro verip sedo`s homepage ye mi ekliyorsun

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben cogu zaman homepage e ekledim. Ama artik category e ekliyorum
Türk domainlerini bilemiyorum. Genelde almanlarla calisiyorum

Y

~ yknTR ~

Misafir
bende paylasımlarınız için teskkür ederim Eyw saolun

200 Command completed successfully
yazdı

Tamamdır aktarım eyw

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5