İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO - Domain satışı

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domaine talip var diye mail geldi sedodan sonra ben onayladım bu mesajlar geliyo napmalıyım ?

2004-12-12 Agreement reached
2004-12-13 We have invoiced the buyer for the sale of your domain. As soon as the payment reaches our escrow account we will inform you and begin the technical transfer.
2004-12-13 We have received the buyer's payment for your domain. We can now begin the technical transfer.
2004-12-13 Please push the domain into the buyer's Go Daddy Software, Inc. account. Account name is:

Son attıkları mailde şöyle:
Hello from Sedo! Now that the buyer has an account with your registrar you can push the domain into his account and finish the change of ownership for this transfer. Please log into your account with your registrar and push the name into his account using the following details:
Adamın bilgileri vermiş mail falan

Naaapmalıyım abi ?

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birde şunu sorucam sedoda bankwire transfer sdeçili garanti bankası swift kodlarını falan girdim yolluyomular bankaya ? kaç para kesiyolar?

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada sedonun bana gonderdigi mailde
log into your account with your registrar and push the name into his account using the following details:
dediği yerden sonra satınalan adamın bilgilerini mailini falan vermiş onun bilgilerimi yazıcam kim biliyo bunun doğrusunu domain gitmesin elden... SEDO panelde 2004-12-13 Please push the domain into the buyer's Go Daddy Software, Inc. account. Account name is: yazıyo ama orda adamın bilgiler yazmıyo boş hiçbişe yazmıyo mailde adamın bigliler yazıyo... napıyım

Z

zxc

Misafir
senin domaini biri satin almis, parasini sedoya odemis, o paranin senin hesabina gecmesi icin domaini adama vermen gerekiyo. bunun icin domaini nerden aldiysan oraya gir, adamin bilgilerini ver ve o adama transfer et domainini. hayirli olsun.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Escrow yöntemi her zaman en iyi yol. Alıcı ücreti kabul edip parayı yatırmış. Şimdi sizin godaddy.com hesabınıza girip devredeceğiniz domaini seçip sonra change accounta tıklamanız gerekiyor. E-mailde size bilgileri verilen accounta domaini iteleyeceksiniz (push), Sedo'da size ilgili ödemeyi yapacak.

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada Sedo.com size ödeme yapmadan önce belli bir kısmını kırpıp kendine ayırıyor, geriye kalan parayı size gönderiyor, haberiniz olsun..

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
simdi bana mai lgeldi domain trafser teyidi alındı diye para yarın sabah banka hesabınıza gonderilecek dedi
Dear Sedo Customer,
The transaction for the domain fullmp3.net was completed successfully. This Credit Note is to inform you of
the payment that will be made immediately to your bank account.

boyle bide kağıt verdi bunda ne diyo ? (pdf formatında ekstre gibi bişe)

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoyu sadece tıklamalardan kazanç elde etmek için kullanıyordum domaini satışa çıkarmamıştım

satışa çıkarmak istiyorum nerden ayarlanıyor bu işlem :confused:

O

odevturk.com

Misafir
manyax' Alıntı:
sedoyu sadece tıklamalardan kazanç elde etmek için kullanıyordum domaini satışa çıkarmamıştım

satışa çıkarmak istiyorum nerden ayarlanıyor bu işlem :confused:

login olduktan sonra sol menuden my listing e tıkla gelen ekranda price bölümüne yazıyorsun ve altta process task a tıklıyorsun...

manyax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odevturk.com' Alıntı:
login olduktan sonra sol menuden my listing e tıkla gelen ekranda price bölümüne yazıyorsun ve altta process task a tıklıyorsun...

dediğini yaptımda hani sağ altta

Buy this domain diye bi kutucuk çıkıyor satılık olunca o çıkmadı onu nasıl ayarlıyoruz

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
pageranki 4 lem bu sitenin satılır mı bee... kaça gitti acaba merak ettim abi... belki ben alırdım... bi mp3 sitem bile yok... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5