İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo domain silme

T

tahtakale

Misafir
Merhabalar....
ben bu sedoda bulunan domaini sedo dışında başka birisine satmak istesem, bunu sedodan silmem gerekirmi? sedoda domain silme bölümünü bulamadım.
domaini başka yerde sattığım için sedo hesabımı kapatırmı? :confused:

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
my listings > domaine tıkla > en altta delete entry yazar ona bas.

ereniz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki silindiğinde o domainden kazandığım paralarda silinirmi yada verirmi

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ordan sildim ben de ama domain parking bölümünde duruyo hala domainim ve siteye gittiğim zaman sedo çıkıyo?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de aynı şey oluyor fakat gösterim artık artmıyor. deneme olarak bir domaini sildim, yeniden ekledim 3 hafta kadar önce. silinen domainin eski istatistikleri artık artmıyor, yeni domainin istatistiklerine katkıda bulunuyor:) sanırım adsense'in channel mantığını kullanıyor, malum adsense'de de silinmiyordu channel, daha yeni yeni başladı :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domainin ns ları değiştirdim listeden de sildim browserımda domaini açtığımda sedonun klasik sayfası çıkıyo hala?

T

The_Best

Misafir
birde tempory internet files klasörünü boşaltmayı dene aynı bilgisayardan giriyorsan keş bellekten çağırıyor olabilir.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
godaddyden aldım ama onun yönlenmesi 3 saniye tutuyordu hep bi de arkadaşım bakınca normal gzüküyo bende sedo çıkıyo hala? temizledim temporary filesı dosyaları herşeyi ama değişiklik yok?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
godaddyden aldım ama onun yönlenmesi 3 saniye tutuyordu hep bi de arkadaşım bakınca normal gzüküyo bende sedo çıkıyo hala? temizledim temporary filesı dosyaları herşeyi ama değişiklik yok?
Bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Birazda telekomla alakalı bir durum.
Yarına kadar normale döner.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5