İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Email Geldi!!!

L

Linkpazari

Misafir
alttaki email yeni geldi yav 6sında gelmedi bugün geldi adam diyor 6sında birşey buna cvp yazcammı nediyor banner filan koydun demiş bende banner yok günde 1 euro kazanca ne bannerı diyor yav bu dingil heuehu :)

Dear *******,

Thank you for using our parking service. We are writing to you regarding a VERY IMPORTANT notice about our rules for the parking service.
In our Terms of Service, we state you cannot use banner advertising for your parked domains. Banner advertising does not only mean a normal 360x170 banner but also text banners. We know that very many people use text banners to direct people to their parked pages
e.g. "Domains for Sale: chelseasupporter <http://chelseasupporter.com/>.com <http://chelseasupporter.com/>"

This IS NO LONGER ALLOWED. We do not allow any links to your parked domains. If you want to link to your domains, you must use the link to your sale page

e.g. "Domains for sale chelseasupporter.com <http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=chelseasupporter.com&language=us>"

This is a very important change and we will be very strict about this in the future. We will give you until June 6th 2005 to remove all links of this sort from your domains. After June 6th 2005, this will be not allowed at all. If any links are found after June 6th 2005, earnings for June may be withheld.

Thank you for your co-operation.

Your Sedo team

Ed Russell
Key Account Manager
UK Marketing Associate

E

European

Misafir
ooo Kankam Ed yazmış heueueu
bu adam kıl bana. acayip mailleştik bir ara bunla. seni çükünden asarım dedim tavana
tabi ingilizce biraz daha otantik oldu :p

ya kardeş diyorki " size bir bardak soğuk şaşal su ikram edelim " ...

Chatturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu mail sana geç ulaşmış. Bir red maili, yada parana el koyma durumu yok. Sadece for sale link/banner koymanın bundan sonra kesinlikle yasak olduğunu anlatıyor. Ödemeler konusunda henüz kimseye bir mail gelmedi. Maile cevap yazman gerekmiyor sadece yeni kural anlatılıyor mailde.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
evet bugun yarın belli olucak arkadaşalar bu sadece tüm üyelere toplu atılan bir amil for sale yasak oldugunu söylüyor

E

European

Misafir
bakalım ilk kim açacak" sedo ödemediiiiiiiiiiiii" yada " sedo ödediiiiiiiiiiiiiiiiiii" adlı başlığı :p
eyvah eyvah. eğer ödemezse nasıl bindirme yapar şimdi bizim webmasterlar :p

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ses seda yok ben partnerden 70 $ kazandim kazandigim kişinin hesabi kapanmiş ama benim kazandiklarim duruyor hesap kesilmedi mail falanda gelmedi.
:confused:

E

European

Misafir
mail geldi beyler..
ödeme yapıldı
74 euro :)

79 demişti Ed hırtı. 74 yolladı
5 euro mu da kesmiş lavuk :p

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar. Sedo türklere artik ayri uygulama yapmakta. Bu mail sadece türklere gidiyor. Diyorlarki link bile veremezsiniz artik. Ayrica sedo kota koydu. Kazanimlarinizin %10 unu aliyoruz artik. Söyle acikliyayim baska bir ülkede (kendi hesabim) 50 click = 50 euro günlük, türkiyede 100 click 3 euro. Artik bu adamlar çok abartti ve çok kurulusa rapor edildiler. Sedo tarihinin vurgununu yapti. Yarin bigün kapanir paralari sayiyorlardir büyük ihtimalle. Gelecegi yok artik oranin ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5