İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo gereksiz başlık

1

11oz11

Misafir
evet arkadaşlar bu başlığın gereksiz olduğunu söylüyorum nedeni bir kaç tane sedo ilğili başlık varken böyle bir başlık bence gereksiz ama açmak zorunda kaldım nedeni
19:05 saat itibari ile gereken yerde mesaj attım ama bu saat itibari ile hala cevap yok www.getmix.tk adresinde girildiginde aşşağıdaki hatayı veriyor
sorun nerden kaynaklanıyor olabilir bir bakarsanız sevinirim

Error

There were errors processing your request:

The domain could not be found

Please correct your input Back...

şimdi hata degişmiş

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır, şu anda herhangi bir block durumu söz konusu değil.

Fakat ip aralığın block yemiş olabilir, o konuda bir şey söyleyemeyeceğim :)

1

11oz11

Misafir
sedo

sedo da kazancımıza nerden bakacağız :) şu saat itibariyle sedo linkler çalışmıyor yoksa benim bilgisayardamı birşeyler oluyor veya telekomun azizliği olabilirmi :confused:

M

malatyasporlu

Misafir
vay be kabul edilmişim e şimdi ne olacak... (adresi yazarken aynı sorunun bendede olduğunu sanıyordum :)) bu siteye hit sağlamak yasakmı?

Haymac

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Kod:
getmix.tk
This domain is for sale! More details... 

Hardcore - we recommend these sponsored links:

Sorunsuz açılıyor. Fakat ben Proxy kullanıyorum :D

1

11oz11

Misafir
evet :) şu anda bende girdim herşey güzel gibi tek sorun malatyalı nın dedigi gibi hit başka sayfalarda link veremezmiyiz :confused:

1

11oz11

Misafir
selam malatyalı bende sana soraçaktım sedo daki tüm linkleri dolaştım ama malesef bulamadım eniyisi bunu ustasına sormak ne dersin bunu ancak arkadaş bilir diyorum

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain Parking buna tıklıyorsun sonra payments tıkla orda yazar kaç para kazandıgın

M

malatyasporlu

Misafir
çok sağol kardeş 0.03 euro :( olmuş peki bu siteye trafik yaratırsak ne olur şutlarlarmı birde konusunu nasıl deiştireceğiz bu sitenin örneğin sadece absürt linkler çıksa anasayfada ?

1

11oz11

Misafir
peki sedo kayıt olurken seçdigimiz seçenegi yani ben absürt seçmiştim bunu nasıl değiştirebilirim :confused:

ayrıca tşk. :)

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
peki sedo kayıt olurken seçdigimiz seçenegi yani ben absürt seçmiştim bunu nasıl değiştirebilirim

bunun için myistings buraya geliyosun domainin üstüne tıklıyosun ve ordan değiştiriyosun malatyasporlu sende aynı seyi yaparsan absürt cıkartırsın.Trafik yaratma olayıda deneyin görün ne kaybedersiniz !

1

11oz11

Misafir
trafik yaratmak derken mesala yabancı absürt forumlara üye olup orda link versek olurmu yoksa budamı yasak yasaksa obir web sitelerinin trafik nerden geliyor

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5