İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO Hakkında Sorumlarım var ! Help

M

magic2melody

Misafir
Sedoya bir hafta önce üye oldum ve 4 günde 19€ para birikti, ben ödeme seçeneklerinden Wire seçtim IBAN Name ve BANK CODE bölümlerini doldurdum(Sort Code Yazmadım bi sorun olur mu)...

Giriğim hesap YTL Hesabı akbankta, ama adamlar € göndericekler bi sorun çıkarmı acaba ? Yoksa akbankda € hesabı açmak mı zorundayım ?

Bir adresim var o adres günde 300 Tekil var ama sabit site kapalı olsa bile geliyor site köklü başka bir park sponsoru önerebilirmisiniz ?

tşk

M

magic2melody

Misafir
bedavaonline cevap için saol...

Şuan 2 ayın toplamı 23€ oldu, ben 20€ da para yatırılmasını istiyorum die seçmiştim ama param yükseliyor hala ne zmn gönderirler parayı yada yapmam gereken birşey mi var ?

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
magic2melody' Alıntı:
bedavaonline cevap için saol...

Şuan 2 ayın toplamı 23€ oldu, ben 20€ da para yatırılmasını istiyorum die seçmiştim ama param yükseliyor hala ne zmn gönderirler parayı yada yapmam gereken birşey mi var ?

Bütün bilgilerini girdikten sonra tek yapman gereken beklemek olacak.
Ayın 8-10'u arası ödeme yola çıkar, kablonun iletkenliğine görede buradaki (Türkiye) bankada bulunan hesabına (ortalama 7 gün) geçer.

mavikumtanesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bedavaonline' Alıntı:
Bütün bilgilerini girdikten sonra tek yapman gereken beklemek olacak.
Ayın 8-10'u arası ödeme yola çıkar, kablonun iletkenliğine görede buradaki (Türkiye) bankada bulunan hesabına (ortalama 7 gün) geçer.

O ne kablosu öyle ya nyy mi :p , benimki 0,25 lik tel galiba hala gelmdi ne hikmetse :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo nun kafası kıyaktır. bakarsın ödeyesi tutar. bir daha bakarsın buz gibi soğuk su içirir... sedo ya takıldıysan işin şansa kalmış... :)

M

magic2melody

Misafir
Başka ii domain parking var mı ki ? şuan 26€ oldu bekliyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi