İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo hakkında

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim domainde hala kırmızı uyarı var. domain management kısmında bu yazıyor

We are currently verifying [?] the following domains:
gazeteokuyun.com

domaine girince cpanel cıkıyor ama proxy ile girince sedo cıkıyor. şu anda explorerdan proxy ile denedıgım ıcın proxy yi silmeme ragmen artık sedo cıkıyor. ama firefox ta hala cpanel var.

kaldıki cpanel cıkamaz cunku hosttan accountu terminate ettim :)

ayrıca bu domaini sedo dan silemiyorumda. sen nerden sildin yozgatlı ?

sabahtan beri uğraşıyorum bittim ben domaini " domain management " sildim ama garantisi yok çünkü sildiğim domain tekrar geldi
ben sorunu şöyle hallettim ben domaini forumdan bir arkadaştan almıştım onunda sedo hesabı vardı domaini silmeyi unutmuş o panelinden sildikten sonra herşey düzelmeye başladı

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben daha once uyelik almıstım acaba bu domaini yonlendirmişydim :) kabul etmemişti panele giremiyordum. simdi deniyeyim bi . sağol :D

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim çözülmedi cunku hesabınız kapatıldı diyor. halbuki hiç kullanmadım sadece domaini yonlendirmiştim. kesin o domain o panelde yonlu duruyor. o yuzden yeni panelde kabul etmıyor. yapacak birşey yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi