İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo hakkında

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo ya dün domain ekledim şu ana kadar hala

We are currently verifying [?] the following domains:
bu yazı var domainin kabul edilmesi için illede yönlendirme yapmak şartmı

hala ne domain nede kazançlar görülüyor panelde

Y

~ yknTR ~

Misafir
ewet dns yonlendirme yapman zorunlu zaten domainler eklerken 1. 2. 3. aşama şeklinde anlatıyor yapılacakları.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dns leride yönlendirdim 2 saat kadar bekledim bir şey olmayınca geri düzeltim dns ler ne kadar zamanda güncellenir birde domain godaddy da sedo ya yönledirmede sorun çıkarıyor olabilirmi

Y

~ yknTR ~

Misafir
Hayır Sedo ya yonlendır herhangı bir sorun olmaz DNS güncellemeleri 12-24 arasında yapılmakta ancak bazen 3-4 saatte de güncelleme olabiliyor.

Sana tavsiyem DNS leri yonlendır. bırazda sabırlı ol ve bekle. Sorun çıkmadan sedo kabul edicektir domaini (daha önceden ban fln yok ise)

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayır Sedo ya yonlendır herhangı bir sorun olmaz DNS güncellemeleri 12-24 arasında yapılmakta ancak bazen 3-4 saatte de güncelleme olabiliyor.

Sana tavsiyem DNS leri yonlendır. bırazda sabırlı ol ve bekle. Sorun çıkmadan sedo kabul edicektir domaini (daha önceden ban fln yok ise)

daha önce ekledigim domainler çok kısa sürede panelde gözüktügü için sabırsızım acaba bir sorunmu var diyorum aşağıdaki dns ler doğrumu

Primary Server Name: NS1.SEDOPARKING.COM
Primary Server IP: 217.160.95.94

Secondary Server Name: NS2.SEDOPARKING.COM
Secondary Server IP: 217.160.141.42

teşekkürler.

Y

~ yknTR ~

Misafir

Devam eden(aşağıda olanlar işte) domainleri kontrol etmekteyiz.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bendede aynı durum var domaini yönlendirdim 1.5 gün geçti hala ses çıkmayınca kaldırdım

Mickey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet'teki problemlerden dolayı gecikmeler yaşayabilirsiniz. güncelleştirme işlemi bir hafta bile sürebilir.

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sabır edeceğimde ben daha öncede domain ekledim en fazla 5 saat içinde panelde gözüküyordu kazanmaya bile başlıyordum:)

Y

~ yknTR ~

Misafir
biraz sabırlı olalım arkadaşlar yinede kafanıza takılan soru varsa sorun yardımcı oluruz..

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım aynısı bana oldu. hatta 3 4 başlık altta görebilirsin. 1.5 gün oldu hala tık yok. diğer 2 domain 1 dk içinde yönlendi. artık eskisi gibi 24 - 48 saat arası yeni ns lere yönleniyor yok. ben directi bayisiyim. 1 dk sonra domain yonlendi . proxy siz yonlendigini gordum. ancak 1 domainimde kırmızı o uyarı var ve hala panelde gozukmuyor. bakalım artık beklemekten başka çaremiz yok

Y

~ yknTR ~

Misafir
confirm yani başka bir değişiyle domain onaylamadan sanırım kazanç sağlamaz.
Ama tüm sorularını sedo ya bir istersen.

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
onaysız kazanclar artar. benim artıyor.gerçi bugun onaylamıslar ama 1 domainim hala arkadaşın dediği gibi kırmızı yazıyla bekliyor :)

yozgatlı

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şu an itibariyle domain panelde görülüyor ama kazançlar yok işin tuaf tarafıda sildiğim domain geri gelmiş panel kafayı yedi

zırdeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya benim domainde hala kırmızı uyarı var. domain management kısmında bu yazıyor

gazeteokuyun.com

domaine girince cpanel cıkıyor ama proxy ile girince sedo cıkıyor. şu anda explorerdan proxy ile denedıgım ıcın proxy yi silmeme ragmen artık sedo cıkıyor. ama firefox ta hala cpanel var.

kaldıki cpanel cıkamaz cunku hosttan accountu terminate ettim :)

ayrıca bu domaini sedo dan silemiyorumda. sen nerden sildin yozgatlı ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5