İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo hesabım sıfırlanmış

zis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mrb. sedo hesabım sıfırlanmış görünüyo.diğer aylardan devir edenler falan.ama bu aykiler duruyor .neden sıfırlanmış olabilir.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha çok hesap sıfırlanacak. hile yapın yapmayın işine gelmeyeni sıfırlar sedo... sedo çoktan bitti hala kullanan varmı.

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
;) benimde hesabımı sıfırlamislardi, Farkınada bile olmadim zannettim hesabı hek'etmisler fakat sonra'dan jeton düştü yeni gözdemiz :) google adsense

Umit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Umit' Alıntı:
;) benimde hesabımı sıfırlamislardi, Farkınada bile olmadim zannettim hesabı hek'etmisler fakat sonra'dan jeton düştü yeni gözdemiz :) google adsense
Her mesajının altına ben hakiki Umit diye yaz olm :)
Sonra karışıklık oluyor :D

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sedo HİLE olarak algıladığı her kayıdın mangizlerini silmeyi kendine prensip edinmiştir. neoldu diye yakınmayın gidin buzdolabından bir bardak sogguk buz gibin su için.

YARASIN SEDO BU SU SENIN İÇİN :D

mc2media.net

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla benım baya bir paranın üstüne çullandılar.
adsense den şaşmıcan. uzun zamandan beri kaç kişinin agzından sedo lafı duyuyon.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimkine silmiş

:mad: :( :confused: :D evet benim hesabıda sormadan sorgulamadan silmiş silsin çokta s..... de :p google amca var onla çalışırız

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim sedo ile bi sorunum yok adamlar sağolsun her ay ödemelerini yapıyolar (gerçi 2 ay oldu ama :p) ayda yaklaşık 100 euo kazanıyorum ödememe de zamanında paypal hesabıma alıyorum hile falan ile işim olmaz ama sedo'dan para kazancam diye sitenizi kapatmayın tavsiye etmem sadece uğraşmak için vakit bulamadığınız hiti iyi olan sitelerinizi sedo'ya yönlendirin

kolay gelsin

dll

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Hile yapsanda yapmasanda adamlar şutluyor. Birgün herkes şutlanacak. Tahminlerime göre %80 i gitti türklerin.

H

hknylmz

Misafir
şuan sedo parking çalışmıyor. Hiçbir site açılmıyor yerli ve yabancı.

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dll' Alıntı:
Hile yapsanda yapmasanda adamlar şutluyor. Birgün herkes şutlanacak. Tahminlerime göre %80 i gitti türklerin.

Nasıl bu kadar emin konuşuyorsun ? İçerden tanıdıkların mı var :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5