İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo hileli ziyaretçi

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoyu açıkcası çok bilmiyorum.geçend edim elimde boş olan bir kaç domaini koyayım.aklıma geldi az önce ne var ne yok diye bakayım dedim. domainler ve yanlarında tıklamalar falan gözüküyor.domaine girince domain analiz bölümü var oraya tıklayınca sitemizden banlandınız çok hileli ziyaretçiniz var gibi bişey çıkıyor.nasıl oluyor bu?bu domainleri kullanmıyorum bile ben.var mı fikri olan?

teşekkürler

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tam olarak ne yazıyor.. yada ekran görüntüsü var mı? banlanınca hiç giriş yapamıyorsun benim bildiğim?

edit: o tıkladığın yer domain raporu içinse, URLTRENDS tüm türk iplerini banlamıştı geçen sene.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
analyze domain bölümü var orada çıkıyor.urltrends diye bir sayfadan geliyor.dediğin gibi olabilir.
you have been permanently banned from our site.
reason:too many fraudulent users from your region.
bu ban ın o zaman sedoyla alakası yoktur heralde.?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok yok sedoyla alakalı değil urltrends ten banlı türkiye.

xxxx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımmm neyse o zaman urltrends in ne olduğu o kadar mühim değil:D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5