İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO için Yurt Dısındaki Arkadaslara Duyuru

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar burada buyuk bir topluluguz bence herkez sitesini yazsın reklamlara bir kere tıklasın yurt dısındakiler.yurt dısındakilerde sitelerini yazsın bizde onların reklamlarına tıklayalım bir kere herkezin kazancı artsın.

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
cahveci' Alıntı:
Arkadaslar burada buyuk bir topluluguz bence herkez sitesini yazsın reklamlara bir kere tıklasın yurt dısındakiler.yurt dısındakilerde sitelerini yazsın bizde onların reklamlarına tıklayalım bir kere herkezin kazancı artsın.

Sedo intikamım acı olacak :)
www.cahve.com
www.sed0.net
www.backgammonplay.com
Sedo ne yaptıki sana ?
Birde bu fikire katılmıyorum. Kendi acımdan konusmak gerekirse gereksiz.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fikrine saygı duyuyorum benimkisi sadece bi fikir iyi yada kötü ama kazanclar artacagı kesin

O

onder

Misafir
cahveci hesabını kapatırlar olur biter, sanki adamların Türk elemanı yok, görmüyorlar burayı.

M

MrManson

Misafir
sedo , hı sedo :) anlar o anlar anlamasa bile hemen mail atarlar burdaki ücretli sedo çalışanları :)

öle bişi yapmanıza pek gerek yok zaten kac kisi olcaksınızki? 10 kisi olsanız 0.06 olsa günde 60 cent ayda 18 euro eder ki banlanırsanız toptan gidersiniz isminiz , alan adınız vss riske değmez

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
haklısınız değmez :( sadece bir fikirdi ama sahtekarlık yok ki bunda reklamları seviyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5