İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo ile ilgili bi cinlik

D

Dot Net

Misafir
sedo nun en çok sevdiği ziyaretçilerin google aramalarından gelen ziyaretçiler olduğunu biliyoruz. (baska bir siteden link alarak gelen zıyaretcılerı hıle olarak göruyor bazen ) yanı benı google da xx dıye arayacaklar ve sıteme girip sedodakı reklamlarıma tıklayacaklar olmasını ıstedıgım bu para kazanmak için.

bu durumda ben sitemde
http://www.google.com/search?hl=tr&q=xxx&meta=

şeklinde link versem ve cıkan aramalardan benım sıtemem link gelse bunu sedo farkedebilirmi? yanı google a benım sıtemden gıdıldıgını farkedebilirmi?

sanırım hile alanında bir yenılık yapıyorum ama uygulamıcam bunu sadece sistemlerini çözmeye calışıyorum. :)

Mp3Powers.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çıkan sonuçlarda ziyaretçinin kesin olarak senin linkine tıklıyacağını nerden biliyorsun :)gerçi bu sorunu, ilk sırada çıktığın bir sorguda "Şansımı denemek istiyorum" özelliğini kullanarak halledebilirsin..

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye bence mantikli. Ama o aramada 1. olmanin yaninda diger sitelere de hit gidebilecegini düsünmen lazim.
Ayrica sürekli ayni aramadan gelirlerse ki büyük ihtimalle aranan kelime az aranan bir kelime olacaktir süphelenebilirler.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
diyelim site:www.xxxx.com veya abc kelimesini aratarak geliyor user. Sedo bakar abc aramasinda tplam 100 000 sonuc var veya 200 000. Günde bu aramalardan bu domaine 100 1000 hit gidiyor. 1 gün olur 2 gün olur 1 hafta sonra bu aramada cikan site sayisinin artmasi lazim. Artmiyorsa diyebilirler ne diye aratiliyor bu. Bilmiyorum tehlikeli riskli is gibime geliyor.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eglence-Siteleri' Alıntı:
diyelim site:www.xxxx.com veya abc kelimesini aratarak geliyor user. Sedo bakar abc aramasinda tplam 100 000 sonuc var veya 200 000. Günde bu aramalardan bu domaine 100 1000 hit gidiyor. 1 gün olur 2 gün olur 1 hafta sonra bu aramada cikan site sayisinin artmasi lazim. Artmiyorsa diyebilirler ne diye aratiliyor bu. Bilmiyorum tehlikeli riskli is gibime geliyor.

O tarafını düşünmemiştim: Sanırım haklısınız.

D

Dot Net

Misafir
çıkan sonuclar ıcınde ilk 3 sırada benım oldugum bır kelime var. bunu koyarım ilk 3 sonuctan bırıne tıklama ıhtımali oldukça yüksek.

diğer sitelere de hit gitmesi benim için önemli değil, ben bana gelen hitlere bakarım :)

arada da linkleri değiştirince sorun kalmaz gibime geliyor. gittikçe bu fikri deneyesim geliyor. bunu deneyen ve para kazanan olursa rep versın yeter :)))

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen dene atilmazsan rep verelim biz de yapalim :)

Denenebilir. Neticede tek aramada ilk sayfada cikmiyorsunuzdur. Hepsine link verirsiniz. O zaman farkli arama sonuclari olur

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dot net senin dedigini ben baska degisik bir sekilde dusunmustum hersey hazirdi ama zaman olmadi yapmak icin
sayet googleda indexli 5-10 sayfasi varsa bu sekilde yapman cok basit ve hiti direk olarak kendi sitene baska sitelere dagitmayacak sekilde ve her sedoya gonderdigin Hitte ayri bir keyword ile ref de gozukecek sekilde (ornek mesela 1inci hitte domain kelimesini aratip gitmis olucak ikinci hitte domain register keywordunu google da aratarak gitmis olucak) hatta popup bile acabilirsin belki geri donusumu %50 olmaz ama %30 olur herhalde Profilde msn adresim var ekle istersen hem detayini hemde dosyayi vereyim

Eglence-Siteleri' Alıntı:
ben 1 domainimde 1 tane keyword icin indexli domain sayisi 3 tane ve o keywordden 300-400 hit aliyorum Yahoo dan ve sitenin butun hiti sadece o keyword den geliyor (Dogal)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5