İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo işin .okunu çıkarttı!

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sorun sadece bizde degilmiş beyler yabanci forumdan canadalı bir cocukla konuştum gecen ay 10 bin dolarlik bir haneli para almasına ragmen bu ay sıfırlanmış isyan ediyordu üstelik trafiklerinin cogu usa den olmasına ragmen siz düşünün olayın diger yonlerini

M

murme

Misafir
bence oda yapmistir hile böle büyük firmaların böle sacma işler yapcagini sanmam

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şuan kazandığınız parayı beğenmiyorsunuz ama ilerde onu bile bulamayacağınızı hiç düşünmüyorsunuz. Oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz birazda ne gelse kardır diye düşünün. Benimde kazancım düşüyor düşmeyede devam edicek, tıklama başına 0.02 verdiler yeni eklenen domaine, ama eski domainler 0.03. Trafikler aynı yerlerden geliyor, adamların saçmaladığı ortada ama elden gelen birşey yok.

burakmert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hile falan değil SEDO bir domain satış ve pazarlama yeri boş boşuna durup sırf poara kazanan yerleri siliyolar. Domain satıp alan bunun ticaretini yapanlara dokunmuyolar. Bilginiz olsun !

Jabba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saçmalık değil doğru olanı yapıyorlar.Yoktur anlatmış iyice okuyun orayı!USA da olan bir ürünün reklamını türkiyeden biri tıklarsa o adamın kazancı ne olucak ? KOCA BİR SIFIR ! Hep ben hep ben derseniz daha çok üzülürsünüz.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burakmert' Alıntı:
Hile falan değil SEDO bir domain satış ve pazarlama yeri boş boşuna durup sırf poara kazanan yerleri siliyolar. Domain satıp alan bunun ticaretini yapanlara dokunmuyolar. Bilginiz olsun !

bence sacma senin kazandıgın paranın 2 katını kendi alıyor senin reklam eritmen kadar iyi bişi yok onlar için ama adamlar direk el koyuyor senin paranada

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende
hiç bir sorun yok aynen devam ediyor walla
her sey sorunsuzca
paramida hesabima gonderdiler sak diye

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allaha şükür bendede öyle bir sorun yok dewam sedo'dan para kazanmaya..

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sedo bizim kazandıgımızın iki uc katını kazanmıyorki biz 1 dolar kazandıgımızda sedoda 1 dolar google 2 dolar kazanıyor üzerimizden cok para kazanıyorlar diye birşey yok

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya saçmalayın. ya hilenin h sini yapmıyorum herşey kurallara göre. ilk ay aldım. ondan sonraki aylar sıfırladılar hiç bir anormal durum yoktu. herkesi geneleyip çamur atmayın... sadece hile yapanlar değil, kurunun yanında yaşta yanıyor...

M

M@latyæsporlu

Misafir
burakmert' Alıntı:

seni zeynele havale ediyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5