İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Kazanc Oranlari

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo Kazanç Oranları ÇOk Düşük arkadaşlar ne yapmak lazım :confused: ya abi her yüz kişiden ortalama 30 hatta daha azı tıklıyor tıklayanlarsa 0,02 veriyor yaws bu ne ya dilenciye versen yüzüne çarpar :D ne yapmalı bundan 3 önce başladım sedoya bi site yi park ettiğimde o site çoşardı ama şimdi günde siteye giren kişi eskisi gibi olmasına ragmen kazanç günden güne azalıyor yakında sedo başlar 0.01 verir allah bilir :D neyse biz webmasterler abazaları sedonun parkin sayfalarından bıktırdık gali ba sedoyu görünce aynı hikaye siteler diyip tıklamıyorlar:)) allah bilir günde o sedoparkin sayfaları kaç bin abazanın önüne çıkıyor

R

REdBuLL

Misafir
benim bir tane domainim vardı aldığım gün sedoya yönlendirdim
4£ veriyordu tıklama başına.
uzun zmandır bakmıyorum.
ne kadar olduğuna ama düşeceğini sanmıyorum.
bazı arkadaşlar domainin eski olmadığı için düşük olabileceğini söylüyor.

A

altar

Misafir
sağol dostum ama tüm yabancı siteler böyle galiba, değil mi, bi tek Türk sitelerine pislik yapıyor bu sedo.

yasaklinkler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya zaten benim paramdan ses seda yok sedo ya sinir olmaya başladim partner programindan kazandiklarimi göndermedi hilesiz bişeysiz göndercez dedi hala bişey yok.
ne yapmaliyim.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
altar' Alıntı:
sağol dostum ama tüm yabancı siteler böyle galiba, değil mi, bi tek Türk sitelerine pislik yapıyor bu sedo.

türk sitelerşi degil ziyaretcilerin yabancı ip olması zaten işi bitiriyor türkiyenin ip lerini fazla takmıyorlar ..ve baya düştü 0,02 yanai yakında 0,01 yapar bunalr.

Leon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garip ama gercek turk dusmanlari ne kadar var yaaaa

geyige bakin turkuz diye boyle mi olur :)

en iyisi turk bir sirket ortaya cıkarmak :)

T

turka

Misafir
Leon' Alıntı:
garip ama gercek turk dusmanlari ne kadar var yaaaa

sponsor konusunda en büyük düşman türkiyede kendini webmaster zanneden kemirgen takımı herkezin hakkında gözü olanlar. biz bu yüzden sponsor bulmakta zorlanıyoruz. neyse derin konu bu... problem aslında sedoda değil

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşmanlıkla alakası yok. yabancı ziyaretçilerin internette harcadıkları para ile, türklerin internette harcadığı parayı birbirine oranla; neden bize az tıklama ücreti verdiklerini çok iyi anlarsın. hile hurdayı sadece türkler değil, herkes yapıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5