İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SEDO kazançları.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oha dicektim ben de:D
benim de çok düşük bu ay. geçtiğimiz ayların yarısı kadar.

G

Gencadam

Misafir
Bu ay 70€ ödese de ödemese de bir yerime kadar yolu var. 270€'un üzerine yattılar geçen ay.

B

birweb

Misafir
neden yattılar? ne sebep gösterdiler mesela?
madem ödemediler neden hesabın kapanmadı?

G

Gencadam

Misafir
Trafik sorgusu geldi, herkes gibi ben de "for sale" yazmıştım. Ve gerekli açıklamayı yaptım. Hesabım kapanmadı, açıklamanız ile istatistiklerimiz uyuşmuyor dediler. Ben de onlardan istatistiklerinizi gösterir misiniz? Nedir uyuşmayan dedim. Hiçbir cevap gelmedi. tekrar e-posta gönderdim. "For sale" yasak mı değil mi? Yasak olduğuna dair bir bülten gelmedi dedim ve tekrar sizin istatiastiklerinize uyuşmayan yönüm nedir dedim. Yine cevap vermediler. Ne yapabilirim ki bu durumda? Kaldı param orada. O ayki bakiyeyi de sıfırlamışlar.

B

birweb

Misafir
pardon bir şey daha soracağım..aslında özel mesaj atacaktım ama herkes okusun ki faydalansın bu mesajlardan.

gencadam : "For sale " linkini, satista olan sitenden mi vermistin? yoksa baska bir sitenden mi verdin ? ( su site satiliktir For sale..Tıklayın gibi ... )

G

Gencadam

Misafir
Satacağım siteden değil, farklı siteden vermiştim. Sataçcağım domaini zaten dns ayarlarıyla Sedo'ya yönlendirmiştim.

cahveci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ehuehu 29 euro :=) 450 Euroya yattılar du bakalım bunu vereceklermi benim hesabta hiç sorun bulamadılar kullanıcı sayısında artıs var geldi :p

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ayada herkes hüsrana uğrayacak. artık sedocular bir elin parmakları kadar kalacaklar. sedo herkesi kaçırdı. şimdi kendileri çalıp kendileri oynasınlar. benim bu ayki param 10 gün önce sıfırlanınca ben bıraktım sedoyu. emin olunki herkes yavaş yavaş bırakacak büyük kopmalar yaşandı zaten. bu ay bakalım sedo kaç kişinin ümidini kıracak heyecanla bekliyoruz...

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim üç aylık bir birikimim var sadece 55$ civarı ancak :))) Bakalım verecekler mi? Bu ayın ortasında domainlerimi çektim ama sedodan.Mail filanda gelmedi daha

S

soundmaster

Misafir
10 gün içinde gelir o mail hesabın sıfırlanmadıysa veya hesabın kapanmadıysa

skassas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hala sıfırlanmadı mailde gelmedi.Merak ettiğim işleme alıp almadıklarını nasıl anlayacağım. Haziran istatisliği 0£ gözüküyor ama geçmiş aylara baktığımda toplamda hala 55 küsür. Gelen giden mailde yok.Adamlar unuttumu ne yaptı beni :-(((

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5