İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Komisyonu

M

MrManson

Misafir
Merhaba

absürtlinkindex.com adresli domain icin 100$ lık teklif geldi ama 50$ sedo komisyon için keseceğini söylüyor :)

Sell Domain at the agreed upon price:
Sales Price:* 100 $US
Less Sedo Fees: -50 $US
Amount to be paid: 50 $US

yada benmi yanlış anladım ? :)

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen öyle saçma bir iş yaparsın onu en azından 250 dolara çekki 200 dolar karın olsun

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 dolara kadar her domain satışından 50 dolar alıyor sedo. Sonrası için %10 kuralı geçerli.. Sınır değişikliği yok

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
baksana alican sen bilirsin domain alanlar şeye hitine bakiyormu sitenin yani hit ne kadar önemli bir faktor site satişinda

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hit önemli bir faktor. Çok fazla bir fiyat talep etmediysen en önemli faktör hittir. Fiyat 1000 doların üstüne çıkıyorsa google daki yerin pagerankin domaininin anlamı olup olmaması kaç kelime olması bunların hepsi önemli duruma gelir. 400 dolara sattığım domainin pr 4 ve 1000 tekili vardı. Bunun dışında bir özelliği yoktu.(birde benim ismimdi :'( )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5