İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo - Link vercez de .. .. .

E

esra11

Misafir
Arkadaşlar baktım konu vardır belki diye ama herkes banka noyla uğraşmış genelde. Kafam şişti , bi sorayım dedim.. Evet veya hayır deseniz bile kafidir.

SEdodaki domainime bir sitemden - MP3 mP3 - gibi bi link verip oraya yönlendirebilir miyim? Saygılar sevgiler..

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar şuna da bi baksanız cevap yazsanız? bana tracker verdi koydum ben noluyo şimdi nolucak ben ne satıyorum bi yardım edin :eek:

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pembekedi' Alıntı:
arkadaşlar şuna da bi baksanız cevap yazsanız? bana tracker verdi koydum ben noluyo şimdi nolucak ben ne satıyorum bi yardım edin :eek:

You can sell your complete website at Sedo, just as you can sell your domain names.

Kısacası websiteni komple satıyorsun şuan :D

Sanitarium

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hibrahim' Alıntı:
sanitarium sanırım bilgilisin şu başlığa bi bakarmısın http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=10819
yada msn den benimle irtibata geçermisin pokemal@ hotmail.com

Arkadaşım Sedo'da websitesi satıldığını daha biraz önce pembekedi'nin yazısını okuyunca öğrendim. Merak ettim sedo ya girip baktım. Bunun dışında bir fikrim yok malesef :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haydaaa ya ben siteyi satmak istemiyorum domaini satmak istiyorum nasıl olucak şimdi sedoya giricem domain adını yazıcam o kadar mı? sonra siteye link koyucam this domain is for sale diye bu kadar mı?

H

hibrahim

Misafir
siteyi satmak istemiyorsan "my listings" ten siteyi sil sonra "add domains" den ekle "add website "dan değil

E

esra11

Misafir
Bizim soru kaynamış arada..
Yapar mıyız yapamız mıyız. Adamlar 500 euro kazanıo ayda. Falanca.com for sale le mi? Birbirimizi kandırmayalım. Ona günde 10 kişi tıklamaz. Bişeyler döndüğü apaçık ama her bilgi paylaşılmaz olayına gelmiş durum. (Birilerinin kulağı çınlasın)

S

SempatiX

Misafir
esra11' Alıntı:
Yapar mıyız yapamız mıyız. Adamlar 500 euro kazanıo ayda. Falanca.com for sale le mi? Birbirimizi kandırmayalım. Ona günde 10 kişi tıklamaz. Bişeyler döndüğü apaçık ama her bilgi paylaşılmaz olayına gelmiş durum. (Birilerinin kulağı çınlasın)

Ya sadece for sale yazmazsin... Yane biraz açik ve net konusucam mesela eg-zotik Güzeller Bilmemne.Com (For Sale) olarak yazarsin yine ilgi çeker... Yada domainin güzel birsey olur eg-zotikguzeller.com olur domainin sende direk eg-zotik Güzeller For Sale yazarsin hit gelmis olur... Simdi sen dicenki neden durmadan eg-zotik yaziyorsun ... Çünkü en çok eg-zotik açiklamali linklere tiklarlar...

D

Dms

Misafir
esra11' Alıntı:
Ben 1000 € kazanıyorum for sale ile.. Nasıl olacak ? Ama sitelerin hepsi jenerik isimler. SibelKekilli.info felan :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5