İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo mu atar Google mı atar

B

besiktaslim

Misafir
benim google reklamlarına dikkat eden varmı ?
google adsense reklamı çıkmadığında
http://www.bedava100.com/google/728x90alt.php
sayfası çıkıyor yani bi taktik değildir illaki ama sedo buna izin veriyormu ?
google verirde :)
vermez diyen bir ark. çıktı ama atarsa atsınlar artık yapıcak bişey yok

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dediğini tam anlamadım ama adsense'de zaten bunu yapabiliyorsun alternatif reklam olarak başka sayfa tanımlayabiliyorsun bundan bahsediyorsan.. ama sedo ile alakasını tam anlayamadım biraz daha açarmısın..

B

besiktaslim

Misafir
google alternatif adresi bu bunda problem yok
http://www.bedava100.com/google/728x90alt.php
girip bakarsanız eğer sedo için yapılan bu tarzda reklamlar yasak olurmu domain banlanacak diyenler falan çıktı. istediğim gibi link veririm buna karışabilirlermi ki ?*

sorunun özü bu şekilde :)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer sayfanın üzerinde göstermek istiyorsan (hala anlamadım dediğini varsayımlara göre hareket edicem:) ) bu sedo'nun iznine bağlı.. yani sedo kardeş ben sayfanın üzerine reklam koydum tamammı diyorsun onlar da sana mail ile dönüyorlar evet bunu kullanabilirsin ya da hayır kaldır onu diye.. bana izin verdiler ama.. ama eğer sedo'da bulunan domainine bu şekilde trafik sağlarsan bu yasak.. ancak text olarak örneğin guzelkizlar.com is for sale yazıp link verebiliyorsun..

B

besiktaslim

Misafir
ewet grafik düzenleyip trafik sağlamaktan bahsediyordum :) ok.
teşekkür ettim ;)..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5