İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Nisan Kazançları

S

sevdik

Misafir
Nisan ayı da bitti 143.33euro ile tamamladik (7gun hostlarımın kapalı kalmasından dolayı 200ü yine deviremedik :) ) diğer arkadaşlar da paylaşırsa seviniriz.

Ayrica sık sorulan sorulardan bazılarına cevap;

Sedo bu 1hafta icinde size mail yolliyacaktır. Once şüphelendiklerinen açıklama isteyecekler Son c.tesi yada pazar ise Thank You mailleri gelecektir. Paranız ayın 15-18 tarihleri arasında hesabiniza yatırılıyor. En az banka hesabina 50euro paypala ise 20euro dan sonra ödeme yapmaktadır.

Daha ayrıntılı bilgiler için lütfen

http://forum.iyinet.com/search.php?

arama yaparak daha fazla bilgi elde edebilirsiniz.

cepwap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Revenue April 2005: € 2.78
1-2 ay önce aldığım domainlerden. Sedoda eski ve hiti olan domainim yok.

C

coklenyez

Misafir
Revenue April 2005: € x066.85 + Net amount to be credited: x,350 Euro

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim ilk ödeme olacak

arkadaşlar şuan bende heycanla ne olacağını bekliyorum

iki sedo hesabım var 1. hesabımda 4 tane com uzantılı domainim ve 3 tanede tk uzantılı domain şimdi toplam kazancım ilk ayımda devreden 1.54 euro :) ikinci ayımda 58 euro toplam 60 euro oluyor yani iki ayda oldu ilk ayımda üye oldum ve domainleri ilk ayda sedoya eklemedim çünkü host sıkıntısı çektiğm için siteleri top listelere ekleyip hit almayı hedefledim nitekim öle oldu ucretsizhost.com dan host aldım ve siteleri to listelre ekleyip hit aldım 60 fln kazandık acemilik işte ne yapalım:) bu kadarıda benim için iyi

2. hesabımda ise sade tk domainim var onlarda 4 domainle 52 uro olmuş bunda biraz teredütüm var tk lere sedo ödermi ödemezmi onu çok merak ediyorum ama sonuçta kazanmışım bakalım bekliyelim görelim:) neyse benim hakkımda yorumunuz ne olur benim hesaplar hakkında :D

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben de 54 euro var, sabırsızlıkla paramı bekliyorum, bu ilk param umarım son olmaz!

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla hepinizi ispiyonladım sedo'ya paranızı alamayabilirsiniz :p

R

REdBuLL

Misafir
hoatingin parasını çıkartıp sigara alabiliyorsan yeter daha ne istiyorsun
daha fazlası haram :)

S

sevdik

Misafir
bana 143 bu ay icin yeterli site kapalıydı bir süre benim şu bu derken en azından masraflarımı çıkarırım

ama diğer ay 300+ kazanmam gerekir bir tane Notebook alcam da ayıptır sölemesi sermaye gerekir

M

M@l@tyasporlu

Misafir
valla daha 65 € bizden inşallah o bir ay biraz tavan yapacaz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5