İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödeme Alanlar

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Alan adlarımı park ettim ama bir sorum olacak sizce Sedo dan ödeme almam için en kolay ve en masrafsız yol nedir acaba ??

-Paypal ım var ama ödeme alabiliyormuyum bilmiyorum aktive edebilirim uygunsa
-Swift ve BIC kodlarımı da biliyorum banka transferi derseniz..

Son iki maddeyi bilginiz olsun diye verdim

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Son cümleni anlamadım ama en uygun sedo para alma yöntemi Paypal'dır ama. Kredi kartı eklemeden yani aktif etmeden paranı alamazsın. Tamamen aktif bir paypal gerekli..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Son cümleni anlamadım ama en uygun sedo para alma yöntemi Paypal'dır ama. Kredi kartı eklemeden yani aktif etmeden paranı alamazsın. Tamamen aktif bir paypal gerekli..

Tamamem aktif paypal derken Alışverişlerimin çoğunu paypal ile yapıyorum ödeme almak için ayrıca aktifleştirmem gereken birşey varmı ??

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verified olması gerekli paypal hesabının.Yapı kredi hiç kesmiyormuş gelen paradan, garanti çok kesiyor diyorlar.Diğer bankalar hakkında bilgim yok ama bence de paypal kullanarak alman daha iyi olur.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iş bankasına alıyorum, euro değilde türk lirası olarak çekersem parayı hiç bir ücret talep etmiyor.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
En iyi yol paypal kesinti yapılmıyor bankalarda çeşitli kesintiler bir şekilde yaşanıyor. Euro yu YTL hesabınıza yatırırken garantide gine problemim oldu keyfinebak.com un iş bankasındaki düşünceleride güzel. ancak internet harcamalarınızı paypal ile yapıyorsanız paypal derim zira 10 gün erken ödeme avantajınız oluyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
gecen ay gelen 57 € paranın 15,55€ sunu garanti masrafa kesmiş :(

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben eft için iban bilgilerini girmiştim,google gibi eft yapar diye düşünmüştüm,eft ile alamıyormuyuz?

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:( az önce ban yedim temiz hit ile. ..... ....

ban sebebi olarak geçersiz trafik dedi ama trafik sadece google idi. günde 100€ + kazanç yapıyordu.

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:( az önce ban yedim temiz hit ile. ..... ....

ban sebebi olarak geçersiz trafik dedi ama trafik sadece google idi. günde 100€ + kazanç yapıyordu.

Merhaba,
Ban yedeginiz domain hangisi acaba?
günlük 100 euro iyi kazanç hem sizin için hem sedo için. telefon açınız ve trafiginizin temizligi hakkında bilgilendirme yapınız trafik %100 google ise eminim yardımcı olacaktırlar.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba,
Ban yedeginiz domain hangisi acaba?
günlük 100 euro iyi kazanç hem sizin için hem sedo için. telefon açınız ve trafiginizin temizligi hakkında bilgilendirme yapınız trafik %100 google ise eminim yardımcı olacaktırlar.
mail attım çatpat bir ingilizce ile ancak telde anlatabileceğimi sanmıyorum. site adresi xxx.com diyelim absürt bir adres hit kaynağı google %100 olduna kesin demem ama %90 googledir. %10 sağdan soldan verilmiş linkler olabilir. bunu kimse bilemez.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
mail attım çatpat bir ingilizce ile ancak telde anlatabileceğimi sanmıyorum. site adresi xxx.com diyelim absürt bir adres hit kaynağı google %100 olduna kesin demem ama %90 googledir. %10 sağdan soldan verilmiş linkler olabilir. bunu kimse bilemez.

İlk ay bana da temiz hitle(google) trafik maili gelmişti. Cevap yolladım. Onayladılar olayı.. Parayı verdiler.. Hala hesabım açık..

zargi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen az önce ban yedim aynı sebep sedo macerası bitti bende mail attım ancak cevap alabilecegimi sanmıyorum

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sanirim Sedo sadece türkleri banliyor. Cünkü ayni durum almanlarin basina gelince sadece kazanclarini sifirliyorlar ve hesap devam ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5