İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ödeme almak

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bugun yenı aya geçtiğine göre sedo alt limiti gecenlere odeme yapacak değilmi benim belirlediğim limit geçti şimdi nasıl olacak ben birsey yapmalımıyım odeme almak için banka hesabımı vs onceden girmiştim

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Herhangi bişi yapman gerekmiyor, atarlarsa hit kaynagı için bi mail atarlar.
Ben alınca sms atarım sana :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ümitsizlik gibi olmasın ama sedo artık Türkiye için tamam dedi kesinlikle emin olduğum tek bir backlinki olmayan siteleri bile şutladı.

Yani temizliğe başladı.Yabancı hiti olanlar hariç Türk hiti olanların hepsi temizlencek sanırım.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar ümitsizlik gibi olmasın ama sedo artık Türkiye için tamam dedi kesinlikle emin olduğum tek bir backlinki olmayan siteleri bile şutladı.

Yani temizliğe başladı.Yabancı hiti olanlar hariç Türk hiti olanların hepsi temizlencek sanırım.

Yaniliyorsun,
türk hitim olan bir siteyi yönlendirdim. Suana kadar sorunsuz aliyorum parasini. Türk hitini istemedigi dogru. Bunun icin nedenleri var. Alman forumlarinda türk webmasterlardan sikayetciler. Sedo da bir alman kurulusu oldugu icin türk hitlerini kalitesiz olarak görüyor. Bizim 5000-6000 lik hite güvenip domain alan almanlar türk hiti oldugunu ögrenince careyi sedo ya basvurmakta buluyorlar. Bunun nedeni ise, yabancilara klick ücretinin cok yüksek olmasi.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yaniliyorsun,
türk hitim olan bir siteyi yönlendirdim. Suana kadar sorunsuz aliyorum parasini. Türk hitini istemedigi dogru. Bunun icin nedenleri var. Alman forumlarinda türk webmasterlardan sikayetciler. Sedo da bir alman kurulusu oldugu icin türk hitlerini kalitesiz olarak görüyor. Bizim 5000-6000 lik hite güvenip domain alan almanlar türk hiti oldugunu ögrenince careyi sedo ya basvurmakta buluyorlar. Bunun nedeni ise, yabancilara klick ücretinin cok yüksek olmasi.

Tamam dediklerin doğru o zaman senin içinde istisnai bir durum olmayacaktır.Yani senin gönderdiğin Türk hitleri başka bir gruba girmiyor sanırım.

Ayrıca 1 yıldır bence Türk hitlerinden paramı senin gibi sorunsuz alıyordum.Ama bu son zaman birçok arkadaşımız gibi benide,seninde belirttiğin sebebten dolayı banladılar.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Tamam dediklerin doğru o zaman senin içinde istisnai bir durum olmayacaktır.Yani senin gönderdiğin Türk hitleri başka bir gruba girmiyor sanırım.

Ayrıca 1 yıldır bence Türk hitlerinden paramı senin gibi sorunsuz alıyordum.Ama bu son zaman birçok arkadaşımız gibi benide,seninde belirttiğin sebebten dolayı banladılar.

Bende de istisna durum var o zaman. Türk hiti var ama son 2 aydır çok düşük veriyor. 0.02 Eurodan başlayan fiyatlar yani..

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende de istisna durum var o zaman. Türk hiti var ama son 2 aydır çok düşük veriyor. 0.02 Eurodan başlayan fiyatlar yani..

İnşallah kalan arkadaşlarıda göndermezler.Aslında daha 2-3 güne kadar bende hile yapmadığım için sizin gibi düşünüyordum.Ard arda iki farklı üyeliğimde sonlandırıldı.Şimdi tabi ki fikrim değişti.

Çünkü bazı sitelerimi sedo yu düşünürek hiç backlink yapmamıştım.Yani sadece google vb. hit geliyordu.Ama malesef hiç direk banladılar.

D

Dot Net

Misafir
sedo dan para kazanmaya baslayınca sedo benı attı ve hıtlerımın %100e yakının google dan gelmeydı. inanın bana hile yoktu. ama kötü hit diye attı sedo benı. topu topu da 100$ için. peki sedo benı attıgına göre paramı kesınlıkle göndermez dımı arkadaşlar?

D

Dot Net

Misafir
ve hesabımda 7 8 domaın vardı. bu domaınlerı yenı actıgım hesabıma eklersem, baglantı kurup atarmı benı? yoksa sedo domaınlerı banlamıyor sadece hesapları mı kapatıyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5