İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödeme Sorunu

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo.Com da payla ile ödeme yapmayı denediğimde aşağıdaki gibi bir hata alıyorum

This payment cannot be completed because your credit card has been denied by your credit card issuer. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. You may want to try using a different credit card or choose eCheck instead. To do this, please click the More Payment Options link.

bunun sebebi ne olabilir.

Kredi kartımı bugün yeni onaylattım paypal a sorun ondan kaynaklanabilir mi ?

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet paypalda verified durumdayım şu an

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Kredi kartınız ile ilgili bir problem var Ya yurtdışına açık değil ya limit yetersiz ama Bankacılık problemi...

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya paypal 1.95 $ çekti ve onayladım çarşamba günü başvuru yapmıştım bugün internet hesabımda ekrana yansıdı ve paypal.comda şifreyi girdim verify ettim. Kredi kartımda yeterli limit var akbank müşteri temsilcisini aradım kartta sorun yok dediler.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paypal ile ödeme isterken Kredi kartı ile ilgili birşey olmamalı. Sadece paypal mailinizi yazmanız gerekiyor fazladan bir ayar yok ki? Siz hatayı nasıl aldınız?

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya paypal mailimi ve şifremi girdim bu hatayı verdi. Kredi kartı bilgilerimi hatalı vermiş olsam kartan para çekemezlerdi

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ya paypal mailimi ve şifremi girdim bu hatayı verdi. Kredi kartı bilgilerimi hatalı vermiş olsam kartan para çekemezlerdi

Sen bence burada bizim bilmediğimiz hesabını baştan sonra kontrol et sonra tekrar dene ..
Çünkü burada kimse senin hesaplarını daha iyi bilmemez olmadı paypala ticket aç konuyu anlat bankanı ara çözüm bunlar burası deği bence..
İngilizce yoksa ne yazmak istersen söle yaz bu post altına sana yardımcı olalım gönder paypala..

S

serkanus

Misafir
bir de sen paypalla sedo ödeme olayını karıştırdın.

senin sorunun paypalla ilgisi yok sanki sedodan ödeme alırken kredi kartını güvenlik icin mi istiyor nedir ondan sanırım.

yada evet kart numarası yanlıs adın soyadın türkçe karakter hepsine dikkat etmelisin

ZaiL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben sedo.com dan bir adres satın almak istiyorum ödemeyi paypal ile yapacağım ama ödemede bu sorun çıkıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5