İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Ödeme Yapmıyor Arkadaşlar...

M

magic2melody

Misafir
Sizi bilmiyorum ama bir sitemi sedo parkiing ettim 1 ayda yaklasık 110€ kazandım, ve 1 hafta önce login olmaya kalktım your account has been closed :mad: resmen 110€ üstününe yattılar, domainde kessinlikle ilgili bir hile yok, sadece ilk eklediğimde denemek için 1 kez reklamlara bastım, ve mail attım cevap vermiyorlar, allah çıkarır bi yerden nyse sizede soyleyeyim dedim geçmiş olsun

V

vєga

Misafir
valla bana her ay geliyor allaha şükür.
senin kadar çok değil ücreti
ama yetiyor ;)
ingilizce olmazsa birde türkçe mail atmayı deneyin.
[email protected] du galiba adres.

G

guajira

Misafir
magic2melody' Alıntı:
Sizi bilmiyorum ama bir sitemi sedo parkiing ettim 1 ayda yaklasık 110€ kazandım, ve 1 hafta önce login olmaya kalktım your account has been closed :mad: resmen 110€ üstününe yattılar, domainde kessinlikle ilgili bir hile yok, sadece ilk eklediğimde denemek için 1 kez reklamlara bastım, ve mail attım cevap vermiyorlar, allah çıkarır bi yerden nyse sizede soyleyeyim dedim geçmiş olsun

Bana da mail attılar eylülün sonuna doğru geçersiz tıklamalar var açıklama bekliyoruz diye. Cvp falan tazmadım. Hesap kapatılmammış. Galiba bu ayın 9 unda paypala yatırcaklar :p bi arkadaşa daha böyle olmuştu çünkü. Bu arada geçmiş olsun arkadaşım.

komsunet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Efet vega 'nın dediği gibi banbada allaha şükür param geliyor sedo Bitane :)

G

Geveze.at

Misafir
Sedo da tabiri caizse bir sürü sitem satista ve parking te. Suana kadar seytan kulagina kursun hic bir yamugunu görmedim sedo nun. Avusturya da oldugum icin birde IBAN ile bir kac gün icerisinde para bankama yatmis oluyor.
Sana gecmis olsun. Allah Sedo ya zeval vermesin

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
6 ay aldım şimdi ise benei sistemden cıkartmış acıklama yapmadan.. sedo bu ne yapsa yeridir. :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 hesabımda tıkır tıkır çalışıyor , aylardır ödememi alıyorum sorun yok ingilizce trafik her zaman kazanır .

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yenimi anladınız ödeme yapmadığını... siz hala annenizin margarininimi kullanıyorsunuz???

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok ya sedo ayıp etti bu ay benim paranında üstüne yattı. benim hesabıda kapatmıslar. ses yok seda yok. sedo ortada ama hesap yok :D
115 € filan birikmisti. ustune yattılar desene

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
270 € cuk ödüycekti hesabimi kapatmişlar hiç bi mail atmadan :) canlari sagolsun diyelim.

G

Gencadam

Misafir
Türkiye'de 100 € üzerinde kazanıyorsanız bilinki ödemiyorlar :) semra da dangalak cevap mevap vermiyor. Domain satacaktım. Hatuna mesaj yazdık tınlamadı bile. Sonra da iptal mesajı attı Justin Bey. Çok da bir yerimdeydi zaten :)

G

guajira

Misafir
xfatihx' Alıntı:
270 € cuk ödüycekti hesabimi kapatmişlar hiç bi mail atmadan :) canlari sagolsun diyelim.

Yazık olmuş usta. Benimde durum şüpheli bekliyoruz bakalım. Ayın 10 unda herşey belli olcak.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ulan öyle böyle ne para kırdı adamlar varya... üfff... ondan 100 ondan 300 derken. titanları solladı sedo...

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ödemiyor !!!

evet arkadaşlar sedo arttık kafasına göre ödeme yapıyor kıllandığı kişiyi cup diğe kapatıyor hesabını ben her ay bi hesap açıyorum 50-60 euro topluyorum lop ayın 4-5 kapatıyor mail bile atmıyor artık :D sedo benim için bir anı kaldı artık kullanmıyorum ama sedo dan 700 euro çektik az para değila ama yinede :D ama bitti eelde var sıfır

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gencadam' Alıntı:
Türkiye'de 100 € üzerinde kazanıyorsanız bilinki ödemiyorlar :) semra da dangalak cevap mevap vermiyor. Domain satacaktım. Hatuna mesaj yazdık tınlamadı bile. Sonra da iptal mesajı attı Justin Bey. Çok da bir yerimdeydi zaten :)
semra eylül'de izindeydi, bu yüzden mesaj yazmamış olabilir..

G

Geveze.at

Misafir
Sedo nun domain satislari cok iyi. Domain satislari sayesin uyduruk domainlerden bile astronomik rakamlar kazandim. 10% u Sedo ya gitsede ben sahsen cok memnunum.

G

guajira

Misafir
Sedo bi yana DomainSponsor sağolsun ödeme yapmış az önce paypala :)

Bu mesajı yazarken bi de sedo'yu kontrol edeyim dedim de ayın 15 ine kadar yollayacaklarmış :D Köşeyim yaw.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi