İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ödeme yaptı

U

Unigenclik.org

Misafir
hayırlısı olsun, acaba kaç rakamlı gelirler elde ediyorsunuz ? keşke google da böyle ayın ortasında ödeme yapmasada hesabımızı bilsek :(

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hiçbir sorun olmadan hep xx$ aldım.. (iyinete üye olduğumdan bir önceki aydan beri..)

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
meshur birisinin adını almak ? yada almamak :)
bunun bize sıkıntısı olurmu gerçekten.Bugün bir arkadaş baya bir meşur adresi satıyor.Acaba bu yönde kanun manun mu çıktı.
Marka olmaktan bahsediliyor.
Diyelim biz domaini o kişi meşurken aldık ama daha ismi marka değildi bizim tescilimizden sonra oda amrka oldu gene domainimizi alabilirmi.

2. sorum elimde olan bu meşur ismi part etsem .Nasıl edecem ve eğer yeterince getirisi olmazsa sürekli bir park ücreti ödüyorum değilmi.

3.son olarak sedonun ödemesi derken park içinmi ödüyor yoksa satış mı yapıyorsunuz.

saygılar..

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2. sorum elimde olan bu meşur ismi part etsem .Nasıl edecem ve eğer yeterince getirisi olmazsa sürekli bir park ücreti ödüyorum değilmi.

3.son olarak sedonun ödemesi derken park içinmi ödüyor yoksa satış mı yapıyorsunuz.

saygılar..

İlki biraz teknik konu. Yasa çıkmış filan olabilir ama bana verse ben kullanırım. 2. olarak park ücreti ödemiyorsun. Sadece domain süresi bitiyorsa domain uzatırsınız o kadar (1 yıl daha park edebilmek için)

Sedo park için para ödüyor.Yani parkta duran domaindeki reklamlara tıklamaya göre..

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy de park seçeneği vardı %60 ortaklı 3-4 $ ve %80 olunca 4-5 $ gibi bişeyler vardı.Acaba godaddy de ücretli olabilirmi.

008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
başlikla pek ilğili degil ama ödeme alanlar bu başlıkta oldugu için yazıyorum.
ıban ile sedodan ödeme alacagım
ama
Yapı kredi koc için swift kodu ve national bank code bölümünü bulamıyorum.
ödeme alan biri bana bu bilgileri verebilirmi YKB için.

Not: Banka bu konunda bana yardımcı olamıyor national bank code diye bişey bilmiyoruz İBAN yeterlidir diyolar. Swift kodu içinde YAPIFLEX diyorlar oysa sedo bu kodu kabul etmiyor.

Aredhelrim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende ödemeyi banka ile istedim 15 inde ödeneceği hakkında mail gelmiş ama ödeme yok halen.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödemeler 4 is günü sonra geliyor. yani persembe ya da cuma günü hesabınızda olur paralar.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ben banka ile alıyorum. paypal ödemesinden 4 is günü sonra geliyor hesabıma.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben garanti bankasına alıyorum. paypal yerine wire transfer istiyorum diye seç sonra doldur delikleri :p

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işte oraları nasıl dolduruyoruz
mümkünse bana print screen atarmısın
yani standart kısımları yollarmısın
uluslararası banka kodu falan

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5