İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ödemesi gelmedi

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar. birçok kisi hatta herkes sedo ödemesini aldi fakat benimkinden bi haber. sadece hata olarak short code ile account number alaninin ikisinede 7816690452 yazdim sube ve banka kodu birlesik ikisinede. sadece farkli olarak bunu yapmistim ama sordugum kisiler yinede gelecegini söylediler problem olmuyormus ?

M

M@latyasporlu

Misafir
adamlara bi mail at durumu açıkla sana kesinlikle yardımcı olur,paranıda gönderirler... tabi eğer dediğin gibiyse hata..

twt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare' Alıntı:
arkadaslar. birçok kisi hatta herkes sedo ödemesini aldi fakat benimkinden bi haber. sadece hata olarak short code ile account number alaninin ikisinede 7816690452 yazdim sube ve banka kodu birlesik ikisinede. sadece farkli olarak bunu yapmistim ama sordugum kisiler yinede gelecegini söylediler problem olmuyormus ?

bende ayni sekilde yazdim , garanti bankasina duzenli olarak odeme geliyor , temasa gecip detayli olarak sor bence

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare benim de geçen ayki param hesaba gelmedi mesela. garanti bankasına isme havale olarak gelmiş 1 aydır bekliyormuş:p şubeni ara bir sor, bir şey çıkmazsa sedo'ya sor ama sedo parayı transfer ettiyse isminden bulabilir banka.

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
isme gelmek mi alla alla yazdim ben no mu niye ismime gelsin ki. alo garantiyi mi ariyayim acaba ? subebe kadar isme geldiyse hesabada gelir sacma gibi...

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok olmuyor öyle. ben de 1 aydır beklemedeydim. meğerse isme gelmiş. alo garanti çözemiyor sorunu. hatta başka şubeden de göremiyorlar. hesabının olduğu şubeyi ara hallederler. yalnız parayı hesabına aktarmak için şubeye de gitmen gerekiyor söyliyeyim.

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banada geçen ay ayın 25 inde geldi şimdiden heyecana kapılma .

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
xkare' Alıntı:
isme gelmek mi alla alla yazdim ben no mu niye ismime gelsin ki. alo garantiyi mi ariyayim acaba ? subebe kadar isme geldiyse hesabada gelir sacma gibi...

iban numarasini yazdigina emin misin?
iban da sorun olursa ortak havuza geliyo bankanin orda bekletiliyo senin adina geldigi icin ordan banka ile gorusup hesabina transfer ettiriyorsun..

F

Flasci

Misafir
code_Select' Alıntı:
iban numarasini yazdigina emin misin?
iban da sorun olursa ortak havuza geliyo bankanin orda bekletiliyo senin adina geldigi icin ordan banka ile gorusup hesabina transfer ettiriyorsun..
Sen tam 375 gün önceki konuyu hortlattığının farkındamısın :) Sanırım ilk defa forum kullanıyorsun.

code_Select

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu ilk oluyor :) tarihe bakmadim haklisin.. ama yeni mesajlar icinde gordugum bi konuydu..
boyle konular insallah zamaninda kilitlenir

Ramses

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pek konuyla alakası yok ama bişe sorcam sedo paypala ödemeyi ne zaman yapıyor yani bu ay ödemesi ne zaman olur paypala

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5