İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sedo ödemesiyle ilgili

S

sss

Misafir
Arkadaşlar sedo benim parama onay vermişti..Bu ay ilk kez para alıcam ordan..Ben banka bilgilerimi yazmıştım adamlar bugün ödemiş paramı

Month Earnings Paid Credit
March 2005 €0.00 05/09/05 1160173
April 2005 €522.44 05/09/05 1160173

böyle bir tablo var..1160173 bu rakama tıklayınca aşağıdaki gibi şeyler yazıyor

Sedo GmbH · Im Mediapark 6 · 50670 Cologne · Germany

Yukselll
Recep Yigit Yuksel
guzel yali mah ugur mumcu cad nadir 100. sokak nadir civan apt a blok kat 5 no 10

01170 Adana
Turkey Sedo GmbH

Credit Note for Order # 1160173

Amt.: Product / Use: Amount:

1 Domain Parking Earnings March 2005-April 2005 522.44 Euro

Total Amount: 522.44 Euro

Bunlar eve çek falan mı gönderdiler?BAnka bilgilerim yazmıyordu ?Ne zaman param gelir elime?Bilen birisi yardımcı olursa sevinirim

L

loq

Misafir
Git işine arkadasım 3 yasında filanmısın adam hile yapdı ve aldıgı paraya bak

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedo sadece paypal veya banka havalesi ile gönderiyor parayı. çek filan göndermiyor.

L

loq

Misafir
arkadas nispet yapıyor sende acıklama yapmısın excoder bir nevi bakın ne dediniz ne oldu demeye calısıyor bende helal olsun diyorum !

S

sss

Misafir
loq' Alıntı:
Git işine arkadasım 3 yasında filanmısın adam hile yapdı ve aldıgı paraya bak

ne hilesi yaa ben anlatmaktan bıktım siz hala anlamıyorsunuz...
http://www.webservis.gen.tr/cgi-bin/analiz.cgi?username=dopdolunet

kuzum bi inceleyin kaç tane böyle sitem var.. anlamıyorsunuz..adam akıllı soru soruyorum sizden gelen cevaba bak..Ama sizi sinir etmek güzel..
08 Mayıs 2005 Pazar 31.220 464 1,5% USD 3,30 USD 102,95
bak bu dünkü adsense kazancım :) hergün böyle çıkıyor 3500 dolar aldım geçen ay..Hadi sinir olun :)

Z

zeAy

Misafir
unutma dostum iş sadece bu dünyada bitmiyor

elbet gün gelecek yaptığın işlerin hesabını vereceksin tabi öbür dünyaya inanıyorsan

H

hknylmz

Misafir
Evet bendede durum ayni. Bugün paid edilmiş ama hala hesaba ulaşmadı para.

S

sss

Misafir
yaa yüksek yapıyorsam kesin hile mi yapıyorum demek ? Anlamıyorum haa..Sizden fazla yapan kesin hile mi yapıyor?50.000 tekil ziyaretçim var bana bunlar hile değilmiş gibi geliyor hile olsa ödemeleri alamam herhalde...
Birgün bu adam işi biliyor ondan böyle kazanıyor diyceksiniz başından beri hile değilmiş diceksinizde ne zaman dersiniz bilmiyorum..kolay gelsin hepinize

S

sss

Misafir
hakan para 15 inde falan gönderiliyormuş.Bende ilk kez ödeme alıcam yeni öğrendim..15 inde gönderiyorlarmış 20 si gibi geliyormuş hesaba..Burdaki arkadaşlar pek yardımcı olmazda haberin olsun paran 20 sinde gelicek

T

tahtakale

Misafir
Ödemelerin bankaya ulaşması zaman alır.
Ayrıca bu sss nickli kişinin yaptığı hileleride buradan gösterinki, bizde sedo'ya rapor edebilelim.Herkes hile yapıyorsun demiş ama hile yaptığı yeri göstermemiş.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
işimiz öbür tarafa kaldıysa yandık kardeş sen ne utanmaz sıkılmaz adamsın daha dün gibi aklımda verdigin banner sedo ya link verdigin o banner dopdolu net toplistin ana sayfasinda yukardan ikinci banner direk www.ilk100.net sedo da parked bir domaine gidiyordu a.q sen odeme aldıysan warya yazık cidden yazık screen shotlar da war bir de hava atıyor hileci herif

S

sss

Misafir
tahtakale' Alıntı:
Ödemelerin bankaya ulaşması zaman alır.
Ayrıca bu sss nickli kişinin yaptığı hileleride buradan gösterinki, bizde sedo'ya rapor edebilelim.Herkes hile yapıyorsun demiş ama hile yaptığı yeri göstermemiş.

tahtakale inan bana böyleler işte..Bir gösterin bende görüyüm..Neymiş hilem?Yüksek olunca hile mi oluyor ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop da gordu şahittir ploop soylesin ona da ben soyledim bu dedigim olay toplistteki bridu.ru bannerinin oldugu yerde idi

Z

zeAy

Misafir
sss

screen shot var elimde birazdan foruma da gösterecem
alt tarafta merak et ve tıkla diye bir banner var ve bu ilk100.net sitesine gidiyor (sedoda)
neyse umarım daha fazla saçmalayıp insanların canını sıkmazsın

Z

zeAy

Misafir
Sayın Malkhaz bize bildirin diyordunuz alın bildirdik

bu kişi açık açık hile yapıyor ve parasını da alıyor biz yapmıyoruz ve alamıyoruz

peki şimdi ne yapmamız lazım?? sedo gerçekten doğrumu yapıyor dememiz lazım?
www.illamp3.com/sahtekar.JPG

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bir aşagıya almış reklamı bak halada devam ediyor sedo a biri bildirsin arkadaşlar iyi ingilizcesi olan bu zat ve benzerleri yok on hesabım war yok su kadar kazanıyom diyen ukelelar warya onlar yüzünden işte oluyor bunlar internet reklamcılıgının kalitesini düşüyorlar verimligli bitiriyorlar sonra bugun sizin yarın benim paramyarın başka birinin silinir hepimizi etkiler

L

loq

Misafir
Bu saatden sonra neye yararki aldı adam alıcagını , :)
Bulduk birini saldırıyoruz e kendi kaşındı :eek:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5