İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sedo Onay Emailli Gelen Varmı ?

V

vuduu

Misafir
Parayı yatırcaz diye onay emailli gelen varmı bana hiç bir email gelmedi hala :) atıldıkmı kaldıkmı ödüyorlarmı hiç birşey anlamadım bu adamlar garip yav :)

Q

QuicK

Misafir
vuduu' Alıntı:
Parayı yatırcaz diye onay emailli gelen varmı bana hiç bir email gelmedi hala :) atıldıkmı kaldıkmı ödüyorlarmı hiç birşey anlamadım bu adamlar garip yav :)
Guzel kardesim bak takip ediyorum hep bu tür mesajlar atıyorsun.
Bak simdi sana sölim.
Sedo sana trafik maili gondermediyse bekleyeceksin. Onay mailini gonderecek. Bu mail ay'ın 6'sındada gelebilir 12'sindede gelebilir. Yani buraya mesaj yazdın diye sana onay maili gelmez.
Beklemeyi bileceksin. Trafik maili gelmediyse, hesabına login olabiliyorsan
paranı odeyecekler demektir..
Anlamadıgın birsey varsa arama yapabilirsin. Ha yine bulamazsan maxiwebmaster.com sitesine bi göz atarsın.. Orda detaylar yazar.

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
QuicK açıklaman net ve anlaşılır:) bende hiç mail almadım beklemedeyim 2 hesabada mail gelmedi inşallah o heycanlı tekrik mailini :D ilk ben alırım :D

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet mod arkadaşin biri kendine gore pembe rüyalar hayal ediyor herhaldeki her mesaji silmeyi adet haline getirmiş siliyor oyle!

Q

QuicK

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
evet mod arkadaşin biri kendine gore pembe rüyalar hayal ediyor herhaldeki her mesaji silmeyi adet haline getirmiş siliyor oyle!
Anlamadım ? Kuyruk acınmı var ? Adam küfür etti mesajıda silindi.. Sen bunu elestiriyorsun galiba. Ama ne hakla ? Yoksa senmi anlatamadın ? Yada benmi yanlıs anladım ?

F

fenerbahcetin

Misafir
ilk defa para alcamda bişey sormak istiyodum onay mesajına cevap kaç günde vermeliyiz

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahcetin' Alıntı:
ilk defa para alcamda bişey sormak istiyodum onay mesajına cevap kaç günde vermeliyiz

Dostum Suan Hesaplar Kontrol Ediliyor.Bence HEmen Vermen Gerekiyor

togan1903

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahcetin' Alıntı:
çok teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için

dostum kusura bakma kontrol mesajı diye attım mesajı.Yazını yanlıs okumusum
tekrar özürdilerim

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
QuicK' Alıntı:
Anlamadım ? Kuyruk acınmı var ? Adam küfür etti mesajıda silindi.. Sen bunu elestiriyorsun galiba. Ama ne hakla ? Yoksa senmi anlatamadın ? Yada benmi yanlıs anladım ?
bir herşeyede burnunu sokmasan olmaz hemen atliyorsun belki farkli bir olay bizim başımızdaki

Q

QuicK

Misafir
silenceofdarkness' Alıntı:
bir herşeyede burnunu sokmasan olmaz hemen atliyorsun belki farkli bir olay bizim başımızdaki
Ya bak güzelim. Ufaklıgım, canım, cicim. Adamın banlanması ile ilgili yazdıgın belli. Adam bana küfür ettiği icin banlandı. Şimdi ben sana bassam küfürü banlanmasam ne düşünürsün ? Yada banlansamda sonra birisi gelde senin yazdıgın gibi saçma sapan kırık dökük kelimelerden kurulmuş bir cümlecik yazsa oraya sen ne yazarsın.
Zannetmiyorum birsey anlayabilecegini ama ben yinede yazayım dedim. Burnumuda herşeye sokmuyorum. Sokulması gereken yere sokacak şeyi bilirim ben.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ya yahle ya kuuvete şimdi birşey derdim sana amaaa burasi ortami degil ayip olmasin millete sen gelsene msne bir konuşak seninle gelemem diyorsan ariyorum telefonundan senin birazdan

Q

QuicK

Misafir
ax[@]messengeruser.com
Ama msn'de bitmesin. Şimdiden söyleyeyim. Yanıma beklerim çay içmeye.

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
silenceofdarkness ve QuicK,
lütfen bu tartışmaya nokta koyun, yoksa iki taraf için de pek hayırlı bir son gözükmüyor.

alca

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
QuicK' Alıntı:
Ya bak güzelim. Ufaklıgım, canım, cicim. Adamın banlanması ile ilgili yazdıgın belli. Adam bana küfür ettiği icin banlandı. Şimdi ben sana bassam küfürü banlanmasam ne düşünürsün ? Yada banlansamda sonra birisi gelde senin yazdıgın gibi saçma sapan kırık dökük kelimelerden kurulmuş bir cümlecik yazsa oraya sen ne yazarsın.
Zannetmiyorum birsey anlayabilecegini ama ben yinede yazayım dedim. Burnumuda herşeye sokmuyorum. Sokulması gereken yere sokacak şeyi bilirim ben.

bak arkadaşım burası bir forum ortamı ve bazı arkadaşlarımız konu açabilir ama konu açan arkadaşlara yardım edeceksen bunu sitem eder gibi yaparsan tabikide adam tepki verebilir ama küfür etmesi biraz ağır ben olsam senle bir sorunum olsa msn den halletmeye çalışırım ve polemiklerimi forum ortamına taşımazdım...
bence bu konu burda kapansa verya kilitlense iyi olur ;)

Q

QuicK

Misafir
alca' Alıntı:
bak arkadaşım burası bir forum ortamı ve bazı arkadaşlarımız konu açabilir ama konu açan arkadaşlara yardım edeceksen bunu sitem eder gibi yaparsan tabikide adam tepki verebilir ama küfür etmesi biraz ağır ben olsam senle bir sorunum olsa msn den halletmeye çalışırım ve polemiklerimi forum ortamına taşımazdım...
bence bu konu burda kapansa verya kilitlense iyi olur ;)
silenc.. ile telefonda hallettik sorunumuzu. Ben böyle seylere gelemiyorum-Ki o kadarda tepkili bir mesajım yok. Küfür etmesi ayıp. Küfür etmek isteyen adam gelsin adresimide vereyim telefon numaramıda vereyim. Yeterki ben gelirim desin. Kim olursa olsun..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5